Jump to content

Ruski security u klubu


Recommended Posts

kako kenjash, ajde da prichamo o antichkim vremenima ali prichamo o 21veku .. koliko se tu borbe odigrava goloruk prsa u prsa ? 0.1%. ovo je chisto izdrkavanje. nije ni chudo shto vetj 5-10 godina vrishte roditelji dece da ih maltretiraju tamo u vojsci .. pun net takvih chlanaka.

kenjash za medalju.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozdravi ribu :)))))))))))))

off:

rece mi danas preko poruke,evo nikita pored mene...nadam se da je prenela da te pozdravlja mitch sa rur-a? :)

e da,kad sam je pitao da li te zna,kaze da,da,to je onaj lik sto sabija engleski. :)

a sto se tice ovih vojnika,po meni je kurtonski da te sutira neko ovako u pluca. i shamara bez razloga. ali kapiram da se tako treniraju vec godinama,pa su i ovog oficira shamarali dok je bio regrut i tako u krug. mada,posle takvih batina,tesko da mozes normalan da izadjes odatle.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

off:

rece mi danas preko poruke,evo nikita pored mene...nadam se da je prenela da te pozdravlja mitch sa rur-a? :)

e da,kad sam je pitao da li te zna,kaze da,da,to je onaj lik sto sabija engleski. :)

pa znala je kako se zovem rekla je da si me pominjao :P.Danas je bila fora na engleskom, rasporedite i sedite sa nekim sto niste do sad pricali i nadjite 3 zajednicke stvari I ja seo sa njom :P

Eh dosta offtopica :)

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Spetsnaz, normalno da ce da dobijaju batine i da ih treniraju da ce dobijati batine, jer je uvek velika shansa da ce ih checheni maltretirati u sluchaju hvatanja... ko zna kroz sta josh prolaze... jao jao sram ih bilo zivimo u 21. veku i dobijaju batine na treningu, to je tako necivilizovano

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sube, ti nisi najpametniji u familiji, a ?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

trening ruskih vojnika

nisu slike,vec snimak... no comment

Ovo vam je klasican kjokushin karate trening. Bar sam ih ja ovakve imao. Nije strasno posle nekog vremena postanes imun, tj oguglas na udarce u predelu stomaka. Vidi se da su ovo pocetnici, ne znaju da primaju udarce i zbunjeno deluju...

Sve ovo, shetanje preko stomaka, udaranje u stomak smo tamo radili. Konkretno na kraju treninga svi se poredjamo ko sardine i onda trener od 2m i 130 kila seta preko nas, zatim radis 9 sklopki i dobijes 1 udarac u stomak( koji te baci pola metra nazad), onda 8 skopki pa 2 udarca, sve do 5 sklopki 5 udaraca. E sad probajte da zamislite na sta to lici kad je mene prvi udarac maltene bacio na kolena. Al opet, vremenom naucis da primas te udarce i stvarno nije tesko, cak sta vise, ne osecas ih. Al ti telo promeni sve dugine boje maltene :) :)

Kao sto ste primetili nema udaraca u glavu, samo prednji trbusni deo, grudi itd. Treba jedno mesec dana da bi postali uslovno receno imuni, to i oni rade na videu samo na malo ekstremno/divljacki nacin.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

biju ih jer mogu da se izivljavaju i da ih boli q, i da ovi budu bikovi ... :p

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

jesam kurac, sise mi ko u ribe

E znam da zvuci glupo, al treba videti kakve udarce likovi primaju primaju na treninzima, nije naivno uopste, ja sam bio u fazonu wtf jebote, a kasnije skapiras da je to neka poenta tog sporta. Uostalom verovatno ste gledalli na eurosportu kako se dvojica shibaju u telo i ne menjaju izraz lica...

IMJUN TU FIZIKAL SERIOUS BUISNISS KK

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

kako kenjash, ajde da prichamo o antichkim vremenima ali prichamo o 21veku .. koliko se tu borbe odigrava goloruk prsa u prsa ? 0.1%. ovo je chisto izdrkavanje. nije ni chudo shto vetj 5-10 godina vrishte roditelji dece da ih maltretiraju tamo u vojsci .. pun net takvih chlanaka.

kenjash za medalju.

Maltretiranje je druga stvar ... ja o tome ne pricam. Pricam o treningu izdrzljivosti koji u sebi sadrzi to da doticni pije batine. Mozda je taj klip maltretiranje, al imas realnih treninga gde dobijaju i gore batine.

A to za 21 vek i goloruku borbu ... ne mora da se borba odigrava prsa u prsa (a cudio bi se kolko puta dodje do ovog u realnom ratu), poenta je da vojnik bude na sve spreman. Vojska gradi borbenu disciplinu (u idealnom svetu, sto ovo naravno nije), da posle obuke dotican covek bude spreman za neko sranje, ako tako gledas po tvojoj logici, bilo bi dovoljno da nedelju dana svako ode do kasarne nauci da barata puskom/mitraljezom, i da mu vojska plati teretanu da vezba slobodno vreme ... :) Nista mu drugo ne treba.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...