Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znachi chitam zadnje 2-3 strane i overavam [roflmao]

Dakija hejtuju jer je zhena :D

Inache juche se slavio Sveti Toma i zaboli smo se kod ortaka da prinesemo zhrtvu kako dolikuje chovek :D Shto volim slave sa malim brojem ljudi gde se svi manje-vishe znaju \o/

Sarma i pechenje su prebili a bio je i neki velington kurac-palac i to je bilo dobro :D i na kraju dobosh torta i posle neko voce aaaaa.... Krenulo je zagrevanje sa ovim slavama :D

Inache krenuo sam na japanski :] ali nije bilo dovoljno prijavljenih ljudi pa sam se prebacio na shpanski :[

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Inache krenuo sam na japanski :] ali nije bilo dovoljno prijavljenih ljudi pa sam se prebacio na shpanski :[

dobro je

inace bi this time next year imali split o inferiornosti, poverenju i bukkakeu

[8D]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ma nije ovo bilo u petoj, nego sestra honorarno radi za Beosupport, to je valjda neka NVO. Bili su u SIV-u kod ombudsmana i sve to, classy.

A i mene su startovali pre neki dan ispred Merkatora kad sam išao u teretanu, pitali me dal gledam operaciju trijumf, reko sam im da im je emisija glupa!

Link to comment
Share on other sites

au nikada nisma bio umorniji , a chim se dohvatim kreveta ima da bude budan ko da sam spavao dve vecnosti :(

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

To je najveca tuga^

Inache: http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=20...p;nav_id=324368

:0

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Američki lekari otkrili su da disko hit grupe Bi Džiz "Stayin' Alive" iz 1977. pruža idealan "saundtrek" prilikom ručne kardiopulmonarne reanimacije žrtava srčanog udara.

lul

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Američki lekari otkrili su da disko hit grupe Bi Džiz "Stayin' Alive" iz 1977. pruža idealan "saundtrek" prilikom ručne kardiopulmonarne reanimacije žrtava srčanog udara.

lul

gde nalazis ove poucne informacije ?:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

@Kali:

http://www.b92.net/zivot/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...