Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vrtim nove cure na kari,objasnio sam

fixed.

:))))))))))))))))

lol kolko muke oko opijanja :S

vidi kolko je ovo prostije :

sednes-pijes lozu-jedes sunku i kiseli kupus

zezanciji nikad kraja

:)

od tih koktela koji zahtevaju i koordinaciju da bi se pili, probao sam samo onu soc-klinacku varijantu iz 90ih, lupana tekila

hehehehe,dum dum tekila :))

sve je to lepo, al se taj koktel ne zove tako sigurno, poshto je cocain neshto sasvim drugo, jedino shto imaju zajednichko je triple sec. kontam da je to stavljeno da se tako zove samo zbog nashih ljudi. ghde si to pio btw?

Ma pio sam tamo gde radim.Tj. sam sam sebi pravio posto sam se ubio ko zver:)))

E sad,da li to jeste ili nije diskutabilno je,cuo sam i ja za foru liquid cocaine i ide bakardi,jeger i after shock.A interesuje me i koju verziju ti znash:)Mada to sa koktelima je mislim ono strasno promenljivo,otkad sam poceo da shankerishem,svako mi npr. drugacije kazao kako se pravi mohito(jedan radio u stefan braunu,drugi bio na brodu 6 godina,treci radio po Crnoj Gori u koktel barovima),jedan pricha kako se i menta gnjechi zajedno sa limeom i shecerom,jedan pricha kako ne,jedan seche lime na krishke,drugi samo iseche polovinu,treci pricha kako ide beli shecer,ovaj pricha kako izricito zhuti.Ili jos jedan primer,pink pussy,to je zapravo shot i ide archers,borovnica i votka,a kod nas je jedan od najpopularnijih zenskih koktela i idu baileys,grenadin i sok od ananasa.

I da Ivane Hemingveju,pravicu ti mohito ako mi se ikad nakachish na shank :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma 0k to, normalno je da se recepti razlikuju u nekim sitnicama ili u 1 picu, a ovo tvoje ima zajenichko samo triple sec sa originalnom recepturom.

ne kazem ja da taj koktel ne postoji i da je sranje nego da se tako originalno ne zove.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ma 0k to, normalno je da se recepti razlikuju u nekim sitnicama ili u 1 picu, a ovo tvoje ima zajenichko samo triple sec sa originalnom recepturom.

ne kazem ja da taj koktel ne postoji i da je sranje nego da se tako originalno ne zove.

Margi jebote,idi u kurac vishe,nisam ja to ni tako shvatio:))I citaj ceo post,hocu originalnu recepturu :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sutra ujutru idem da pokazujem kurac na vojnom pregledu :(

muni ga nekome na kvarno

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

e kad smo kod te regrutacije,ja sam vrishtao,imao sam lika sa kojim sam stajao u liniji kad sam pokazivao karu,i sad,kaze doktor,ae spustajte pantalone,mi spustimo,kaze doktor,ae podizhi,a ovaj uzme i podigne karu :))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jutro svima....sto mrzim kad me doceka gomila posla u ponedeljak ujutru...:(

Ali ne dam oktaz.....jos...:)

Inace, ovih dana mnogo lepo vreme...nisam siguran da li je maj ili novembar...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

grkh , ne znam ni kako vise da pricam

jos 5 minuta odmora i onda u plach od obaveza danas

FUCK IT ALL KEEP ON ROLLING \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Opet fino vreme, to me raduje. I bice tako do petka kažu.

btw, izvinjavam vam se na ono malo kiše što je bilo u subotu popodne. Naumio sam da perem kola, i bio sam spreman da to i realizujem i slučajno sam otkazao pranje u poslednjem trenutku. Valjda taj info nije stigao do vremena tj. kiše, tako da je ona ipak počela da pada, pa kad je videla da nisam oprao auto, ubrzo je stala. A srećom nisam oprao auto jer je padala ona prljava prašnjava kiša, smorio bih se skroz da jesam.

nije li cudno sto se to svakome desilo na regrutaciji?

ili ono, spusti gace, ok, sada navuci i kao lik navuche vitjgla ..

Možda je naravno i urbana legenda, ali ne treba zaboraviti da su ti pregledi za vojsku zapravo najverovatnije za većinu "mladih iz beograda" prva prilika da se susretnu sa najrazličitim grupama ljudi iz najrazličitijih regija, regiona, interesovanja, iq-a ... To je prvi put kada neko na onom glupavom testu inteligencije skapira da ima tipa 25% njih koji ne umeju da ga reše iako je smešan, odnosno prvi put da na nekom tako javnom testiranju (poput kontrolnih u osnovnoj i srednjoj, polaganja jezickih ispita itd) imaš one koji su jednostavno suviše neinteligentni da bi ga rešili, a ne pričamo o tome da neko "nije učio".

Link to comment
Share on other sites

Možda je naravno i urbana legenda, ali ne treba zaboraviti da su ti pregledi za vojsku zapravo najverovatnije za većinu "mladih iz beograda" prva prilika da se susretnu sa najrazličitim grupama ljudi iz najrazličitijih regija, regiona, interesovanja, iq-a ... To je prvi put kada neko na onom glupavom testu inteligencije skapira da ima tipa 25% njih koji ne umeju da ga reše iako je smešan, odnosno prvi put da na nekom tako javnom testiranju (poput kontrolnih u osnovnoj i srednjoj, polaganja jezickih ispita itd) imaš one koji su jednostavno suviše neinteligentni da bi ga rešili, a ne pričamo o tome da neko "nije učio".

eh ti mladi iz razlichitih regija, regiona, interesovanja van beograda, samo znaju karu da dizu i glavitj da pokazuju [:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...