Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jbt, u kom haosu mi je mozak, treba da napisem neki esej (koja gej rec) za pripreme, od pisljivih 500 reci, i NE MOGU!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Deste rurovci :)

Bijah na "produzhenom" vikendu kod devojke, njen cale je grill master \o/

Bash se svashta ovde izdeshava za par dana, evo vidim josh plus da sam bio i banovan, kao i daki :D

Inache sutra se ide na fax (looking @ lesko)! :)

Povodom predstojećih američkih predsedničkih izbora, na Fakultetu za medije i komunikacije - na predmetu “Etika medijskih komunikacija” - u utorak u 15 časova (velika sala na IV spratu) gostovaće Džef Gaskil (Jeff Gaskill), predstavnik Ambasade SAD. Razgovor sa njim će voditi prof. dr Novica Milić i studenti sa pomenutog seminara.

Mora da ga pitam koje je srednje ime Baraka Obame :D

Vidimo se kasnije o/

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

^Uvek me je fasciniralo to,jer bi mogao onako otprilike da nam postavish troshkovnik za mesec dana tvoje familije?

Mislim znam da je Bor prilichno jeftin poshto ne cvetaju ruze bash tamo,ali stvarno ne vidim nachin kako da se isfura mesec dana sa 30000 , a da se ne shtedi na mnoooogim stvarima.Pa 30000 samo za hranu mesec dana nije dovaljno :(

pa bor je to kao i svaki drugi grad bg je najskuplji...tako da sa 30 000 u boru je kao 60 000 u bg-u : Dovo sam lupio ali je stvaarno velika razlika u cenama

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

na Fakultetu za medije i komunikacije - na predmetu “Etika medijskih komunikacija”

Posle ovog mož da se zaposliš u institutu za istraživanje ruda i gubljenje vremena i da praviš reklame kao što je ona gde dve žene pričaju s punim ustima čokolade.

pa bor je to kao i svaki drugi grad bg je najskuplji...tako da sa 30 000 u boru je kao 60 000 u bg-u : Dovo sam lupio ali je stvaarno velika razlika u cenama

I još oće da vrate onih 3% gradskog poreza, majke im ga lopovske.

Link to comment
Share on other sites

Mora da ga pitam koje je srednje ime Baraka Obame :D

Nigger, to mogu i ja da ti kažem

Btw,

---------------------------------------------------------------------------------------------

Fakultetu za medije i komunikacije - na predmetu “Etika medijskih komunikacija”

---------------------------------------------------------------------------------------------

Možda sam zarđao, ali jel imate vi omladino neku viziju u životu? :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

meni to zvuči kao fakultet za presipanje iz šupljeg u prazno, iskren da budem.

jbt, u kom haosu mi je mozak, treba da napisem neki esej (koja gej rec) za pripreme, od pisljivih 500 reci, i NE MOGU!

klasika, najteže je israti se tako kad ti neko kaže AJ SAD PIŠI.

Bijah na "produzhenom" vikendu kod devojke, njen cale je grill master \o/

mora čovek da se oduži što mu tako fino hraniš ćerku. i roštilj je bogat proteinima.

Link to comment
Share on other sites

moj dan danas - "vojska" na kojoj sam odradio posao, hram svetog save da zapalim sa tetkom svecu za slavu svete Petke, restoran Orach i obilna srbijanska vecera,novi prostor "Supermarket" u Strahinjica i tri modne revije na Fashion Week-u, koktel posle....

mislim da sam danas dosta video i postigao

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

^Uvek me je fasciniralo to,jer bi mogao onako otprilike da nam postavish troshkovnik za mesec dana tvoje familije?

Mislim znam da je Bor prilichno jeftin poshto ne cvetaju ruze bash tamo,ali stvarno ne vidim nachin kako da se isfura mesec dana sa 30000 , a da se ne shtedi na mnoooogim stvarima.Pa 30000 samo za hranu mesec dana nije dovaljno :(

Hmm...lol normalno hrana, svi sem sestre vole cigarete mada ja furam Lucky oni neku nizu klasu, svaki dan imam da odem na pice sa drustvom, uvek ima grickalica ili soka u kuci...ok ostali troskovi lupam...teretana...odeca, obuca, ADSL, gorivo ?

komunalije ofc...

Ok sada ni meni nije realno ali je stvarno nekim cudom dovoljno :D

On topic :D

Bio ceo dan u Zajecaru na nekoj slavi, sada kulirancija sa drustvom bila, vecerkam pa How I met your mother :D

Link to comment
Share on other sites

^OMG Bolje ti proveri chime ti se tjale bavi u slobodno vreme xD

Shalim se,ali je stvarno ono omg za te novce :/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Elem i tako ti ja nisam spavao uopshte,a za sat vremena palim za Bg...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jutro svima...:)

na poslu od rane zore, a sinoc zaginuo na poslu do 7...:)

This is not how you spell l-i-f-e...:(

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...