Jump to content

K1/MMA/UFC


Elvis J. Kurtovic

Recommended Posts

Pratio K1 intenzivno, Badr Hari mi bbio jedan od boljih boraca jedno vreme, pruzao sjajne borbe, sad nesto propao skroz. Inace pregledao sve moguce video klipove na tjubu sto se tice k1 i zakljucio, jedan jedini covek TATA u k1 bio.

Ernesto Hoost

http://www.youtube.com/watch?v=M8pVpTvyQCI&feature=fvst

I naravno, holandska skola K1 boraca rulz. :)

:v

Link to comment
Share on other sites

PEJA BOG

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

ZADAO SAM MU DVA ZESTOKA LOU KIKA PO LEVOJ BUTINI,OD KOJIH JE ZADOBIO KONTUZIJU MISICA (PARALIZU) INACE TO MI JE SPICIJALNOST...SAMIM TIM SLABI MU OSLONAC NA DRUGOJ NOZI...TRECI LOU KIK GA PROMASUJE,JER BEZI...KADA SAM GA STIGAO,ON MENE UDARA BEK KONCENTRACIJE LABAVIM STOPALOM I POVREDJUJE SE...TRAZI KAO,TAJM AUT,STO NE POSTOJI??? NARAVNO JA SAM NEMILOSRDAN U NAPADU...SUTIRAM GA,UDARAM RUKOM I KOLENOM,A ON UZVRACA DIREKTOM KOJI PROMASUJE...VRACAM SE UNAZAD I NAJSNAZNIJE UDARAM NOGOM,GDE MU LOMIM RIS I POTKOLENICU...BEZI MI IZA SUDIJE,KOJI MI ULAZI U PUTANJU KRETANJA I U AFEKTU NAPADA UDARAM SUDIJU NENAMERNO...NISU ME KAZNILI JER MI JE PRVI MEC I STIL MI JE STRIT FAJT,GDE OBICNO NEMA ZAUSTAVLJANJA DOK SE JEDAN NE ONESVESTI...NAKON DVA SATA SE RUMUN VRATIO IZ BOLNICE I KAZE MI,DA JE POSLE PRVOG UDARCA POMISLIO DA GA JE UDARIO GROMI I DA ZA MALO NIJE PAO.... STETA STO NIJE TRAJALO PAR MINUTA,PUNO VISE BIH POKAZAO...BIO SAM EXTRA SPREMLJEN...SLEDECI MEC JE 29-og Novembra U Splitu...IDEMO DALJE!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Heh, bilo bi interesantno videti ga sa nekim ozbiljnijim borcima u ringu. Al' najverovatni se to nece desiti jer ce ga vec neki mid-level borac isprebijati.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Dajte neki link za live stream za UFC 105

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

chim ostane bez svesti makar na trenutak (zarolaju mu se ochi, mishici se opuste) to je nokaut. nije kao u boksu da mora da lezhi 10 sekundi poshto ovde ima udaraca dok neko lezhi.

ne bih se bas slozio,gledao sam par meceva(jedan mi je u glavi al da me jebes ne mogu da se setim ko se tacno borio) gde se desava upravo to,"zarolaju se ochi" i deluje kao da je kraj al ako uspe da se nekako uhvati u klinc ili neki povoljan parter,uspeva da se izvuce.cesto se na slowmou vide ti trenuci kad ostaju bez svesti na delic sekunde.cesto to i bude kraj posle par udarca,al ne mora da znaci.

sve u svemu mnogo je subjektivnije,i na sudiji je da proceni situaciju na osnovu toga kako je tekao mec,i kako se da predpostaviti da ce se nastaviti:)

a sta reci za kreleta(knele wannabe:)) sem rofl

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

da, razume se. samo sam hteo da kazhem da kada neko na trenutak izgubi svest i padne ne mora sudija da cheka ko u boksu da bi prekinuo mech vec ako misli da se ovaj nece oporaviti (ne u smislu fizichki vec da ce ga protivnik dovrshiti) od nokdauna uskache odma i u tom sluchaju se pobeda proglashava kao pobeda nokautom a ne tehnichkim nokautom.

ufc 105

au kako su pokrali veru, tuga pregolema. da ne preprichavam borbu, kontam oni koji su gledali da su videli i sami a ovi shto nisu nece ni chitati spoiler :) sve u svemu ochekivao sam da neshto ovako pre mecha ali na kraju, pogotovo kad sam chuo da je jednoglasna odluka mogao sam kucu staviti na to da je vera pobedio. gotivim ja rendija i sve to ali mi njegove borbe postaju besmilene... brownova borba mi je bila imba, kako je odbranio onu kimuru pred sam kraj mecha svaka mu dala. bisping isto kako se izvukao u prvoj rundi zlo. od svicka sam vishe ochekivao ali hardi ga je prosto demolirao oO. odlichna stojka, odlichan takedown defence, jako iritantan baja i jedva chekam da ga gsp pregazi :) ovaj englez pobednik ultimejt fightera shto je debitovo je isto odlichan muay thai pokazao, vec posle 30ak sekundi videlo se da riley nema shanse u tom mechu. gledao sam josh i winner - delgado, njih dvojicu su tako spojili ko da su hteli publici da bace kosku. gustafssona sam propustio, bejashe brzo :)

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Trenira kao Fedor :D

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

UFC 106 - Ortiz vs Griffin 2

Pay-Per-View Bouts:

Tito Ortiz vs. Forrest Griffin

Josh Koscheck vs. Anthony Johnson

Luiz Cane vs. Antonio Rogerio Nogueira

Amir Sadollah vs. Phil Baroni

Paulo Thiago vs. Jacob Volkmann

Preliminary Bouts:

Ben Saunders vs. Marcus Davis

Kendall Grove vs. Jake Rosholt

Brian Foster vs. Brock Larson

George Sotiropoulos vs. Jason Dent

Fabricio Camoes vs. Caol Uno

* Karo Parisyan vs. Dustin Hazelett (cancelled)

mislim da je u 4 izjutra po nashem vremenu! bice finih borbi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...