Jump to content

dare to dream !


sinister

Recommended Posts

kod nas je jako popularno mišljenje da su skupa kola strašno osetljiva na loše puteve i da će se raspasti ako se popnu na ivičnjak. ne znam zašto.

Pa zato sto se obicno takve i slicne price zavrsavaju sa: "... e vidis zato je jugo odlican automobil za nase uslove, lako se odrzava, imas delova na svakom koraku, sta ces vise." "- U pravu si matori! " I onda na taj nacin teshe jedni druge i ubede da im ni ne trebaju bolja kola (jer naravno ni nemaju para za ista), i srecni su sa tim sto imaju, odnosno nemaju :))

Edited by Neecola-
Link to comment
Share on other sites

Nece, ali takva kola zasluzhuju svakako bolju "podlogu" , gde mogu da pokazhu svoju pravu snagu i potencijal, a ne po ovom oranju u sred Beograda ili Srbije :]

ako ćemo tako, onda ni vw golf tdi ne može da pokaže svoj pun potencijal u rukama običnog vozača na običnim ulicama. a što se loših puteva tiče, u londonu su recimo ulice mnogo neravnije nego u beogradu (ko mi ne veruje, nek proveri, lepo će se provesti), pa su svejedno pune svakakve egzotike.

mislim da je nikola ubo' suštinu, bar u slučaju obične raje, a srpski bogataši će uvek pre kupiti mercedes od 100 hiljada nego nešto zaista posebno. :)

Link to comment
Share on other sites

stvarno lol. baj d vej, ful type r civic omg 2.0 200 konja sve ful 26k, neki zajeban popust, eh boze daj mi te pare odmasadaosma:))) jos i ne trosi nesto, 12-ak u gradu...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ajde ne govnajte ponudu:)))

ivane, stagod, ali civic potpuno klot je kostao 21 kad sam gledao poslednji put, ovo je 5k vise, a ono, clio se popne za 10k izmedju klot i ful.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Niko ne kaže da ponuda nije dobra ili ok, nego eto, kažem da ta potrošnja nije baš realna :)

Super je Civic, iako ga ja nikad ne bih kupio :) a i ne znam kakav je pozadi tj. koliko ima mesta, to je meni kod kola generalno dosta važno, da nije sprčeno kao recimo u bmw s1 :)

Link to comment
Share on other sites

pretpostavljam da nema mesta uopste:) mislim, ja civic uopste ne gledam kao 'realan' auto, pa sad jel ima mesta, kolko trosi, kako se ponasa, meni je civic = civic:) nesto kao kad neko kaze 'jao jao dzesika alba je do jaja', niko mu nece reci 'e brate, neces je nikad upoznati, a i glupa je verovatno itd itd', tako i ja za civica:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...