Jump to content

Kings Bounty


mohican

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Navikao sam i ja na tvoje neviđenje šume od drveta i odstustvo apstrakcije u razmišljanju, pa vidiš kako se ne ljutim.

kakvo apstraktno razmishljanje? za igranje oblajviona? jedino pechurke bi pomogle da ono smatram igrom :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

istrazivanje

slobodan izbor borbe

slobodan izbor vojske

resavanje questova

resavanje questova nenasilnim putem

istrazivanje mape koje se adekvatno nagradjuje..

i sve ovo ima u strategijama :)

No, aj da ne duljimo raspravu, topic je ovde pa nek i ostane, iako u strategijama postoje ne jedan nego dva, od pre vise valjda od godinu dana i drugi od pre pola god :)

Kao sto rekoh, ovaj deo foruma je zaduzen za Voodoo vs FO :)

Link to comment
Share on other sites

ma jeste secam se da si mogao da branis grad iz prvog lica samo sto nikada nisam nikoga uspeo da ubijem......ili je bila neka druga igra sa istom tematikom ali secam se da je bilo kao full strategija sa tom opcijom odbrane grada.......

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Ne , nije u pitanju branjenje grada, vec dungeoni etc, ali ne znam...mozda je Conqueror A.D. 1086, stvarno se ne secam imena. Samo znam da je bila zahtevna za svoje vreme...jbga, zahvaljujuci pirateriji svasta smo igrali, pa sad se setiti svake ponaosob ispade problematicno :)

Zato kazem, da je u KBu heroj stvarno char, kojim se upravlja u svim aspektima, onda bi trebalo da je neka vrsta rpga sa strateskim elementima. Ovde je obratno, heroj je tu samo kao upgrade vojske.

Mada Sierine kombinacije su bile odlicne, i steta sto nema vise takvih....hm doduse uskoro izlaze Hinterland i King Arthur, pa cemo videti :)

Link to comment
Share on other sites

but ofc :)

tja, ovo je klasicno cepidlacenje, jer KB je i jedno i drugo, tako da spada i u jedne i u druge. ma vazno je da je extra igra :)

igram jebenog palija na impossible, bez koriscenja magija osim ordera, ki pravi palamudin.Necu voditi ni demon ni undead vojske a i razmisljam se da ne uzimam ni orce ni pirate. :) Jebe pa rastura kolko je zajebano.

Link to comment
Share on other sites

evo utisaka onoga sto sam igrao ... igrah je nekih 2-3h .

Ista je fora kao Heroji . Iste su borbe kao u Herojim'a, s'tim da malo smaraju borbe nakon nekog odredjenog vremena, mnogo su protivnici spori i treba 15-ak minuta da se zavrsi borba , to me malo ubija u pojam . Da su uradili quick combat ili tako nesto igra bi bila savrsena. Ovako borbe smaraju a one cine 90% igrice.

Questovi su tipicni za FRP ( diablo varijante ) odi tamo nadji stvar i donesi quest masteru, i za sada ima malo dubljih gde si naleteo na zombija u selu i treba da ides kod carobnjaka da mu skine krs , i onda odes kod carobnjaka i on ti kaze da moze al mu treba neka stvar sto je zombi pokupio na groblju i tako zaradio krs, i ti odes kod zombija i on ti kaze a da uzeo sam prsten i prodao nekim lopovima , molim te idi kod njih i nadji prsten i da se svi nadamo da ga nisu preprodali i tako ...

Sve u svemu borbe me smaraju :(. Bukvalno bezim od protivnika na mapi samo da se ne bijem , a jaci sam od njih naravno :).

Onda skill tree je uradjen isto ko u diablu sto nije lose i tak o....

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

e pa nije tako... imas i komplikovanije questove :P :P

tipa spreci one boljke da napadaju selo, popricas sa biljkom, ona trazi plodno tlo, vratis se u selo baja ti kaze nabavi kravu, odes kod seljanke ona kaze nbavai mi to i to da bi nashao kravu, uzmesh muzaru odnesesh kod biljke i svi srecni... a ima i opcija da odah ucmekash tu istu biljku master koja pricha :)

e sad ne znam da l je ovo usamljeni slucaj jer nisam mnogo igrao :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

e pa nije tako... imas i komplikovanije questove :P :P

tipa spreci one boljke da napadaju selo, popricas sa biljkom, ona trazi plodno tlo, vratis se u selo baja ti kaze nabavi kravu, odes kod seljanke ona kaze nbavai mi to i to da bi nashao kravu, uzmesh muzaru odnesesh kod biljke i svi srecni... a ima i opcija da odah ucmekash tu istu biljku master koja pricha :)

e sad ne znam da l je ovo usamljeni slucaj jer nisam mnogo igrao :)

Kao shto sam napomenuo, nije uopshte usamljeni sluchaj, igraj dalje i igraj otvorenog srca i uma [:D] i naicecesh na gomilu takvih situacija. Najpwn aspekt igre.

+ ako zavrshish tako kako si ti opisao mozesh posle tu da kupujesh Thorn hunter-e i warrior-e.

Questovi su tipicni za FRP ( diablo varijante ) odi tamo nadji stvar i donesi quest masteru, i za sada ima malo dubljih gde si naleteo na zombija u selu i treba da ides kod carobnjaka da mu skine krs , i onda odes kod carobnjaka i on ti kaze da moze al mu treba neka stvar sto je zombi pokupio na groblju i tako zaradio krs, i ti odes kod zombija i on ti kaze a da uzeo sam prsten i prodao nekim lopovima , molim te idi kod njih i nadji prsten i da se svi nadamo da ga nisu preprodali i tako ...

Shta je sve moguce u tom quest-u:

1. Roknesh mlinara na mestu. Kraj.

2. Istrazujeshh dalje, prodjesh ceo taj deo i nadjesh ga konachno kod Rine.

3. Uzmesh ga od nje kroz razgovor ILI nadjesh drugi i zamenish. Ono shto su eventualno trebali da dodaju i da kompletiraju stvar je da omoguce da napadnesh i uzmesh prsten silom. (nisam siguran da je nemoguce, brb dok proverim ako imam save)

4. Razjebesh prsten i izvalish kako se skida curse.

5. Profit!

6. Mozesh da kupish Rinu ako hocesh, da je zadrzish kao zenu. Dal' u zombie dal' u normalnoj formi.

Nishta slichno nije postojalo ni u jednom Diablo-u, niti bilo kojem njegovom klonu. O HoMM i njegovim klonovima da ne govorimo.

Takva poredjenja uopshte nisu na mestu.

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Plus postoji i bonus od "+1 Int" ako zapamtis recenicu kojom skidas prokletstvo sa mlinara pa mu je kazes. E sad kad sam igrao sa ratnikom dobio sam ga ali evo sad sam poceo sa magom i nisam, plus stajalo je pored odgovora u sivoj boji da je to tacan odgovor. Stoga najverovatnije postoji u igri i neka provera zavisno od klase koju igras i atributa koje imas kako se neke stvari razviju. Evo recimo sta mene kopka. U mocvari imas misiju "Cursed Child", jel jos nekome cudno sto misija ima samo jednu dijalog opciju a to je da ga ubijes? Nekako mi se cini kao da mora da ima jos nesto sto ti daje drugaciju opciju.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...