Jump to content

Balkan Gaming CUP


Recommended Posts

stvarno ne kontam na shta lichi vash mozak i kako to mislite da dodjete kod nekog u grad i da ga prebijete...da sam ja u pitanju vracali bi se golishavi...

ne brate...to samo dokazuje da su ili no liferi ili nemaju 2 tuche u zhivotu..

a banem sa jedniom obzervacijom onako radi reda. Kakave veze ima u kom se gradu biju? Pokusavas da kazes da ako se pokacis sa nekim i on dodje kod tebe da se peglate ko ljudi ti ces da okupis neke ortake? I sta to znaci onda leba ti? Aj objasni malo majke ti zanima me.

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

cpu 8 - 16 4gl

hdx 16 - 14 iNnerfire

gg

o moj bozeeeeeeeeeee zasto pises nesto sto ne znash ? hdx je izgubio 16-12 jaooooooooooooooooooo majkoooooooooooooooooooooo

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

a banem sa jedniom obzervacijom onako radi reda. Kakave veze ima u kom se gradu biju? Pokusavas da kazes da ako se pokacis sa nekim i on dodje kod tebe da se peglate ko ljudi ti ces da okupis neke ortake? I sta to znaci onda leba ti? Aj objasni malo majke ti zanima me.

big-gangsta-izzy-two.jpg

Link to comment
Share on other sites

a banem sa jedniom obzervacijom onako radi reda. Kakave veze ima u kom se gradu biju? Pokusavas da kazes da ako se pokacis sa nekim i on dodje kod tebe da se peglate ko ljudi ti ces da okupis neke ortake? I sta to znaci onda leba ti? Aj objasni malo majke ti zanima me.

ne,nego nebi dozvolio da bilo ko dodje u moj grad i da me ispegla

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

kobrica me je razocarao... navijao je za bugare protiv HDx-a... velik minus brate ~~~~

ko si ti ? koje si ti mudo ? glavno ? sta tebe boli kurac za koga cu ja da navijam ? kad ti budes isao na turniru u bugarsku neka ti tamo psuju majku srpsku i nazivaju te zemljoranikom i najamnim radnikom i ko si ti uopste ? ja sam GLAVNO MUDO !!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

ko si ti ? koje si ti mudo ? glavno ? sta tebe boli kurac za koga cu ja da navijam ? kad ti budes isao na turniru u bugarsku neka ti tamo psuju majku srpsku i nazivaju te zemljoranikom i najamnim radnikom i ko si ti uopste ? ja sam GLAVNO MUDO !!!

udji na msn jebem ti sve glupo u usta kretenska napaljena isti si kao genome i kjoot !!!!!!!!!!!~~~~~~~~

bez dlake na jeziku

Link to comment
Share on other sites

Kobrice kako radi video bim ? AHAHAHAHA kolko se covek iznervirao jos iznapusava nekog "profesionalca" pred 20 ljudi nema sta dzentlemen :D <3

imas prevoz do ns-a .. kontaktiraj kojota POZ

ko si ti ? koje si ti mudo ? glavno ? sta tebe boli kurac za koga cu ja da navijam ? kad ti budes isao na turniru u bugarsku neka ti tamo psuju majku srpsku i nazivaju te zemljoranikom i najamnim radnikom i ko si ti uopste ? ja sam GLAVNO MUDO !!!

ne_pismen ? de_ne_pismen

Edited by toma
Link to comment
Share on other sites

ne,nego nebi dozvolio da bilo ko dodje u moj grad i da me ispegla

jao glupavog (da ne iskoristim neku drugu rec prebice me vas 20 na sledecem turnisu xDDD) li razmisljanja...

pa ako neces da se bijes lepo kazes nisam u tom fazonu i gg...i krijes se ako te trazi ili dodjes i pruzis mu ruku. a ne da sacekujes sa ortacima 1 lika koj dolazi na ferku.

strasne stvari...

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

kad ti budes isao na turniru u bugarsku neka ti tamo psuju majku srpsku i nazivaju te zemljoranikom i najamnim radnikom i ko si ti uopste ?

neka oni meni vredjaju sve... i neka ne znam sta pricaju ali ti si siptar i provereno si glasao za nezavisno kosovo... i provereno nisi ti na acc-u :D

gg aj sad izbaci rezultate :D siptare bugarski... klali ti rodbinu pre 65 godina a sad im lizes rch... jado :D

bez dlake na jeziku

Link to comment
Share on other sites

jao glupavog (da ne iskoristim neku drugu rec prebice me vas 20 na sledecem turnisu xDDD) li razmisljanja...

pa ako neces da se bijes lepo kazes nisam u tom fazonu i gg...i krijes se ako te trazi ili dodjes i pruzis mu ruku. a ne da sacekujes sa ortacima 1 lika koj dolazi na ferku.

strasne stvari...

mnogo si ti naivan [:D]

www.senseyeesports.com

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...