Jump to content

Balkan Gaming CUP


Recommended Posts

gg tocke siso :D i ostali momci iz moh-a :D

krivo mi sto su makar one baje experience ispalile,pa je ispalo da sam cekao 5 sati da igram 1 mech :/ ali nema veze :D

inache zabod celu noc je bio u igraoni DUST,sa zlim vukom,majklom i kompanijom :D znachi drustvance je super :D celo vece je bilo smejanja i pishanja,dok smo cekali jutarnji bus :D krushevljani majstori :D

@MADJARI SU RTDI,i nemam sta vise da kazem u vezi njih :D ko je bio tamo,zna :D

jebi 4gl u finaluu bugare jebiii :D

:*

Edited by -HogaR-

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

gg tocke siso :D i ostali momci iz moh-a :D

krivo mi sto su makar one baje experience ispalile,pa je ispalo da sam cekao 5 sati da igram 1 mech :/ ali nema veze :D

inache zabod celu noc je bio u igraoni DUST,sa zlim vukom,majklom i kompanijom :D znachi drustvance je super :D celo vece je bilo smejanja i pishanja,dok smo cekali jutarnji bus :D krushevljani majstori :D

@MADJARI SU RTDI,i nemam sta vise da kazem u vezi njih :D ko je bio tamo,zna :D

jebi 4gl u finaluu jebiii :D

:*

u prevodu sta si napisao je jebi gloriju u finalu :DD

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

bigmazi - hahahahah,kafic?mislis rupa sa 3 stola i -5 stepeni?video bim?ne.platno na zidu sa crno - belom slikom :) ah da i 3 stolice :) GG TJM zasluzena pobeda,svaka cast,kako je bilo nama,tako i vama,pajser gay-iskoristio to sto sedimo na 30 cm jedni iza drugih bacao flash i znao gde smo je li,ali koga jos boli kurac za to?!Sve u svemu necu o propustima,otisao na tur sa 16 grupa da odigram jedan mec-NIDJE VEZE.U ding-dongu se ne moze sedeti i posmatrati mec jer su seli bugari i madjari(mora se cepiti za cfg JEBANO),hltv ste sami "videli".Kako je bilo meni tako i TJM-u,ali ja bez mouse fixa i ukljucenom aceleracijom ne mogu igrati.Trebao sam i ja da cekam da igram u ding-dongu(tamo je bio quali za wcg)a ne da idem sedam na sporete koji su se gasili i restartovali za vreme meca-inace u toj rupi je odigrana samo "nasa grupa"-2 ekipe,tj. taj jedan jedini mec.sMk ubi maljem,i nisu pobedil i16-02 vec 16-08.Zao mi je samo sto smo razocarali brata manhuNt-a,volim te bate,sry :( A "BaXuz" nisi bio jedini koji je morao da igra u lanu i pri tom bio primoran da pise...

Tuga, stvarno tuga... raspad od turnira...

skule_logo.gifR9bath.jpg

shadowdancer a.k.a sqle_ZE -arem PRO ONLY BLON

http://www.sogntrafikkskule.no/images/skule_left.jpg

Link to comment
Share on other sites

baxuz je zaboravio da navede da su nam likovi zverali u monitor dok su bili mrtvi. al jbg igrali u svojoj igraoni pa niko da im kaze bilo sta iako smo im mi rekli 2 puta da se okrenu. e sad neki kazu da su signalizirali zivim drugarima lokacije itd, sto ne mogu da potvrdim jer sam sve vreme drzao ruke na glavi i blenuo u monitor kolko sam iznerviran bio :(

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

baxuz je zaboravio da navede da su nam likovi zverali u monitor dok su bili mrtvi. al jbg igrali u svojoj igraoni pa niko da im kaze bilo sta iako smo im mi rekli 2 puta da se okrenu. e sad neki kazu da su signalizirali zivim drugarima lokacije itd, sto ne mogu da potvrdim jer sam sve vreme drzao ruke na glavi i blenuo u monitor kolko sam iznerviran bio :(

Ufff...cuj ga zaboravio...pa koliko stvari sam imao da kazem ,ne bi na 3 A4 papira stalo...To za signaliziranje je 100 % tacno jer sam video licno...znaci 5 njihovih ortaka smeju da bleje u igraonici i da im pricaju gde ,sta i kako dok mi stoje iznad glave,a niko drugi ne sme da udje u igraonu sem njih dok se igra mech,a dovoljno je da je "sudija" ako se tako moze nazvati bio njihov ortak,prijatelj ili sta god...jbt stalno cujem wanderera "ne okrecite se" i sudija nista...bleji sa strane i ni rec da kaze...posle toga padnem ja i okrenem se namerno ,a ono lik koji je ziv bleji u watchov monitor...a to sto su pricali je tek koma...lik padne jbt i tacno mu objasni gde sam i to se desavalo bukvalno u svakoj partiji...dobili bi 569135610269 opomena ,a koliko sam ja upoznat 2 opomene su diskvalifikacija...tuga brate,tuga...

..::BaXuz

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...