Jump to content

Balkan Gaming CUP


Recommended Posts

cemo kvote za to ?

I kao jedan od najiskusnijih kladionicara na nasim prostorima osjecam se prozvanim.

Dakle, posto kobrica nije iz Zemuna, a i nema svoje Kojote, kvote za mec Sale - Kobrica izgledaju ovako...

Sale 1.67 Kobrica 1.98

Ili ako zelite specijal, hendikep, ili neku drugu vrstu igre, to izgleda ovako:

Sale 2.45 Kobrica 1.45 (ali sa bracom Bugarima u talu)

Sale 3.20 Kobrica 1.23 (sa bracom Bugarima, i bracom Madjarima)

Sale 999.00 Kobrica 1.01 (ako dodje i Ivana, jer ce Sale sigurno gledati u nju) [:D]

Eto, ne znam ucesnike bitke, pa se iskreno nadam da nece niko da se uvrijedi. [:D]

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAH_A_HA_HA_HA_HA_HHAHAHAHH JEBI KOBRICU BUGARINA HAHAHAHAHAHAH SAD CEMO DA VAS KARAMO U SREDU HAHAHAHAH JEBIII HAHAHHAHAHAH BERBATOVA I EKIPU HAHAHAHAHHAH SECI KARAJ PONIZI BUGARE HAHAHAHHAH I KOBRICU HAHAHAH

ALI 999.00 hHAHAHAHAHAH HAHAHAHAHAHAHAHA

bez dlake na jeziku

Link to comment
Share on other sites

o moj bozeeeeeeeeeee zasto pises nesto sto ne znash ? hdx je izgubio 16-12 jaooooooooooooooooooo majkoooooooooooooooooooooo

drago ti je,priznaj?!

Ali tebe zaista nikad necu razumeti...kad dodjemo na turnir,pruzis ruku,smeskas se,sve je do jaja...i onda dodjes na net,i kenjas,prdis,prozivas...

Na Saletov stil sam nekako navikao,znam kako on funkcionise,ali tebe nikako da skapiram...

molim te da se ti odlucis da li ces nekog da mrzis,i da ga izbegavas i prozivas,ili ces da budes dobar sa njim.Jednostavno ne mozes i jedno i drugo...

samo budi svestan da svaka odluka moze da donese posledice...zaista ti ne pretim niti bilo sta,nego jednostavno odaberi stranu...

a sto se tice psovanja bugara,jesmo ih psovali,i?To znaci da ti treba njima da lizes bulju?Da bi posle mozda rekao "E JEL MOZE MSN,NAVIJAO SAM ZA VAS"? A to sto se psuje u igri je stvar na koju smo,kod nas,vec svi navikli...kako sam pricao njima,pricao sam i srpskim ekipama,pa makar to bili i moji najbolji ortaci....to je jednostavno u zaru borbe i nadmetanja...

@Raven ti umesto da brises ova sranja,pa i ovaj moj post,potpaljujes vatru... :(

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

drago ti je,priznaj?!

Ali tebe zaista nikad necu razumeti...kad dodjemo na turnir,pruzis ruku,smeskas se,sve je do jaja...i onda dodjes na net,i kenjas,prdis,prozivas...

Na Saletov stil sam nekako navikao,znam kako on funkcionise,ali tebe nikako da skapiram...

molim te da se ti odlucis da li ces nekog da mrzis,i da ga izbegavas i prozivas,ili ces da budes dobar sa njim.Jednostavno ne mozes i jedno i drugo...

samo budi svestan da svaka odluka moze da donese posledice...zaista ti ne pretim niti bilo sta,nego jednostavno odaberi stranu...

a sto se tice psovanja bugara,jesmo ih psovali,i?To znaci da ti treba njima da lizes bulju?Da bi posle mozda rekao "E JEL MOZE MSN,NAVIJAO SAM ZA VAS"? A to sto se psuje u igri je stvar na koju smo,kod nas,vec svi navikli...kako sam pricao njima,pricao sam i srpskim ekipama,pa makar to bili i moji najbolji ortaci....to je jednostavno u zaru borbe i nadmetanja...

@Raven ti umesto da brises ova sranja,pa i ovaj moj post,potpaljujes vatru... :(

LESKO STYLE / SALESTYLE / STEPASTYLE / SEWAYSTYLE

OBEY OR KOBRICA MOZE DA TI IZDRKA HAHAHAHA

bez dlake na jeziku

Link to comment
Share on other sites

sa jadnim ljudima kao ti vise nemam o cemu da pricam DPS noc pred turnir ne dolazi uplasio se od tvoje Brace MADJARA !!! GG show

Nismo mogli da dodjemo zbog Pecinog zdravlja ....

UPLASHILI SE MADJARA ? MOZEMO SAMO OD TEBE DA SE UPLASHIMO ^^ -.-

Edited by dps-m1lorad

www.spidersilva.com

BTT - www.braziliantopteam.com

Link to comment
Share on other sites

AHHAAHAHAHH KONACHNO NEKI PAMETAN POST POSLE LESKOVOG!!!!

Edited by shok1ca

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

drago ti je,priznaj?!

Ali tebe zaista nikad necu razumeti...kad dodjemo na turnir,pruzis ruku,smeskas se,sve je do jaja...i onda dodjes na net,i kenjas,prdis,prozivas...

Na Saletov stil sam nekako navikao,znam kako on funkcionise,ali tebe nikako da skapiram...

molim te da se ti odlucis da li ces nekog da mrzis,i da ga izbegavas i prozivas,ili ces da budes dobar sa njim.Jednostavno ne mozes i jedno i drugo...

samo budi svestan da svaka odluka moze da donese posledice...zaista ti ne pretim niti bilo sta,nego jednostavno odaberi stranu...

a sto se tice psovanja bugara,jesmo ih psovali,i?To znaci da ti treba njima da lizes bulju?Da bi posle mozda rekao "E JEL MOZE MSN,NAVIJAO SAM ZA VAS"? A to sto se psuje u igri je stvar na koju smo,kod nas,vec svi navikli...kako sam pricao njima,pricao sam i srpskim ekipama,pa makar to bili i moji najbolji ortaci....to je jednostavno u zaru borbe i nadmetanja...

@Raven ti umesto da brises ova sranja,pa i ovaj moj post,potpaljujes vatru... :(

ko vas mrzi ? ja vas niti mrzim niti volim, vi ste meni cs drugari vidimo se na turniru sve full nema frke,al je ruzno da nekome psujes sve zivo i mrtvo a da ti on nista nije uradio i to sve zbog igrice,a taj neko je presao 400km-a da dodje u tvoju zemlju na turniru i spava u hotelu 3 dana i imas cast da igras se ekipom kakva su oni i ti im psujes sve zivo i mrtvo i ustajete od stola i pokazujete im kurac preko i dere im se u facu to je bila najruznija scena na turniru.u srbiji su ljudi mozda i navikli na takve stvari kad pobedjujemo, ali razmisli kako bi se ti osecao da igras tamo turnir i da ti to neko radi ? i opet ponavljam nemam ja sta vas da mrzim niti imam razloge da vas mrzim ,ja sam se sa vama prozviao u ks-u na WCG qualiju 2 sata na mechu ,pa nikom nista ali ipak ovo su stranci i ruzno je,a ja sam taj koji ih je iscimao da dodju na turnir u srbiju da uvelicaju taj dogadjaj i likovi su dosli na keca jer sam im poslao pismo na bugarskom jer sticajem okolnosi znam bugarski , i skoz su normalni likovi i nije potrebno da im se ubutavas ili ne ubutavas a mozes ti to da zoves kako hoces ne bitno je odigrali ste dobar mech treba da vam bude drago !!!!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

i cuo sam da je mali sele inace poreklom iz peshte igrao 15-15 sa kobricinog dede sa kevine strane decom iz madjarske :D

OLOL BUREK BUREK HAHAHHAHAHA

jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski , jer sticajem okolnosi znam bugarski ,

AHHAHAHAHAH PRICELESS HAHAHAHAHAHHA

toma kralj :D

razumeo bi da si rekao sticajem okolnosti znam kineski... ali sad si dokazao da si govno bugarsko HAHAHAHAHA

krile/hamla.... GG MOMCI !!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...