Jump to content

Balkan Gaming CUP


Recommended Posts

bigmazi - hahahahah,kafic?mislis rupa sa 3 stola i -5 stepeni?video bim?ne.platno na zidu sa crno - belom slikom :) ah da i 3 stolice :) GG TJM zasluzena pobeda,svaka cast,kako je bilo nama,tako i vama,pajser gay-iskoristio to sto sedimo na 30 cm jedni iza drugih bacao flash i znao gde smo je li,ali koga jos boli kurac za to?!Sve u svemu necu o propustima,otisao na tur sa 16 grupa da odigram jedan mec-NIDJE VEZE.U ding-dongu se ne moze sedeti i posmatrati mec jer su seli bugari i madjari(mora se cepiti za cfg JEBANO),hltv ste sami "videli".Kako je bilo meni tako i TJM-u,ali ja bez mouse fixa i ukljucenom aceleracijom ne mogu igrati.Trebao sam i ja da cekam da igram u ding-dongu(tamo je bio quali za wcg)a ne da idem sedam na sporete koji su se gasili i restartovali za vreme meca-inace u toj rupi je odigrana samo "nasa grupa"-2 ekipe,tj. taj jedan jedini mec.sMk ubi maljem,i nisu pobedil i16-02 vec 16-08.Zao mi je samo sto smo razocarali brata manhuNt-a,volim te bate,sry :( A "BaXuz" nisi bio jedini koji je morao da igra u lanu i pri tom bio primoran da pise...

Link to comment
Share on other sites

Jbg. sta da ti kazem odavno se doslo do zakljucka da Drale odnosno cikaDrasko ili ti moja malenkost pravi najbolje turnire..

Na kraju krajeva jedan je Drale !!!

p.s.

Kako sam jebano nahvlio samog sebe, pa se sad i sam sebi divim :P

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

Jbg. sta da ti kazem odavno se doslo do zakljucka da Drale odnosno cikaDrasko ili ti moja malenkost pravi najbolje turnire..

Na kraju krajeva jedan je Drale !!!

p.s.

Kako sam jebano nahvlio samog sebe, pa se sad i sam sebi divim :P

pa napravi neki turnis i dokazhi to ololol

Link to comment
Share on other sites

kobrica me je razocarao... navijao je za bugare protiv HDx-a... velik minus brate ~~~~

true :(

ali nije samo kobrica...kad smo vodili ono 7-0,i kad su uzeli prvu partiju,bogami,jedno sigurno 10ak ljudi se dralo sa njima...

mada nema veze,to samo pokazuje kakvi su neki ljudi...

ajde bre glorijo,smk,TRPAJ BORANIJU !!!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

true :(

ali nije samo kobrica...kad smo vodili ono 7-0,i kad su uzeli prvu partiju,bogami,jedno sigurno 10ak ljudi se dralo sa njima...

mada nema veze,to samo pokazuje kakvi su neki ljudi...

ajde bre glorijo,smk,TRPAJ BORANIJU !!!

Krusevljani bugarofili LOL, Lesko moj to je Srbija , smor

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

zato je lesko navijao za nas ! <3

……………./´¯/)

……………/…./

…………../…./

……../´¯/’..’/´¯¯`·¸

…../’/../…./……./¨¯\

…(’(…………. ¯~/’..’)

….\…………….’…../

…..’\'……………_.·´

…….\…………..(

……..\…………..\

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...