Jump to content

Balkan Gaming CUP


Recommended Posts

U UnderGroundu je zavrseno svih 4 Grupa, s tim sto je u poslednje dve grupe prodala po jedna ekipa, pa je ovo maltene bilo 1/16 finala:

RTP-Hulk 14-16 de_inferno

Infinity-PAK 5-16 de_inferno

O ostalim grupama znam da je prosao INNerFire, TJM, Urban, KGG, Teamwork, F23 4gl. Toliko za sada, kasnije ce biti objavljeni ostali rezultati ili bar parovi 1/8 finala.

Link to comment
Share on other sites

Sve extra organizacija ali sto nema rezultata ono... aj sto nema hltv aj i da razumijem zemlja srbija pa i nekako ali zar je tesko zaduziti jednog lika da pise rezultate kad ste se vec toliko iscimali to vam je secunda posla... :P

Grender(:P): Vidi one tamo sorserke,

kakav ona build order ima, za njih ne treba patch rade sve same.

www.head-hunters.co.nr

Link to comment
Share on other sites

aaa .. kol`ko su ludi madjari

ubacili svoj gui, stavili mnogo veliki brajtnes i color u drajveru za graf. i sto je najjache od svega, trazili da im se install. ventrillo na svakom kompu... OMFG

a BUGGGARI doneli svoje monitore.. eih `leba tii ;S

@neko ko je pitao x) -- MoH igrao do malopre sa kbp-om.. nisam video rez. :@

eirscm.jpg

Link to comment
Share on other sites

ma mi igrali smrznuti ko bulje, ruke nisam osecao, na oci nismo videli ceo dan se kroz krusevac setali ko bolidi.

mogao bih jos puno dobrih i losih stvari da napisem ali me bole brige jer mi ionako odgovara sto smo dosli gajbi jer da smo dobili prvi sledeci bus u 6 ujutru a sutra mi slava.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

No comment :D Od svih mogucih igraonica ,mi igramo u undergroundu u kome igraju naravno domacini...nema sudije niti bilo cega...organizatora boli naravno sto se likovi okrecu i gledaju nam svaku partiju jer je njihov ortak i ono laganica...igrao sa upaljenim svetlom kao kreten i pola ne vidim jer u igraonici ima samo 10 kompova koji su jedni do drugih i ne sme da se ugasi svetlo kako se ne bi provalilo kad padne flesh jer smo na razdaljini od 1 mrtvi metar!!! CS je perfektno radio ,tu nemam zamerki,ali su monitori sa katednom cevi od 17" i to BEZ da su ravni :D tako da je ispalo kao da igram na 15" i oci su mi ispale jer sam morao da udjem u monitor... I naravno pravilo je "ko padne cuti" ,a oni su 3 romana mogli da napisu koliko su pricali i kao sto rekoh niko ih ni jedan jedini put nije opomenuo...Kapiram da je u drugim igraonicama bila druga prica tako da necu da kenjam za kompletnu organizaciju,ali ova kod nas je bila katastrofa...Za svojih 9 godina provedenih na raznim turnirima ovako nesto jos nisam video i razocaran sam strasno...

..::BaXuz

Link to comment
Share on other sites

No comment :D Od svih mogucih igraonica ,mi igramo u undergroundu u kome igraju naravno domacini...nema sudije niti bilo cega...organizatora boli naravno sto se likovi okrecu i gledaju nam svaku partiju jer je njihov ortak i ono laganica...igrao sa upaljenim svetlom kao kreten i pola ne vidim jer u igraonici ima samo 10 kompova koji su jedni do drugih i ne sme da se ugasi svetlo kako se ne bi provalilo kad padne flesh jer smo na razdaljini od 1 mrtvi metar!!! CS je perfektno radio ,tu nemam zamerki,ali su monitori sa katednom cevi od 17" i to BEZ da su ravni :D tako da je ispalo kao da igram na 15" i oci su mi ispale jer sam morao da udjem u monitor... I naravno pravilo je "ko padne cuti" ,a oni su 3 romana mogli da napisu koliko su pricali i kao sto rekoh niko ih ni jedan jedini put nije opomenuo...Kapiram da je u drugim igraonicama bila druga prica tako da necu da kenjam za kompletnu organizaciju,ali ova kod nas je bila katastrofa...Za svojih 9 godina provedenih na raznim turnirima ovako nesto jos nisam video i razocaran sam strasno...

shta fali monitorima sa katodnom cjevi?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...