Jump to content

Balkan Gaming CUP


Recommended Posts

Da je genome rekoa to za bilo koga drugoga prvi bi ustao i rekoa da to

a)nije lepo

b)da cu da branim decka

c)da se lik zeza i to je eto

Sale vec 5 godina nekaznjeno proziva preko neto a onda kada se vidi uzivo promeni pricu i krene e zezao sma se brate izvni sala i slicno......On slobodno tebi preko neta i uzivo moze da kaze sta zeli mene to ne zanima.Meni ne moze. Vise puta sma ga i javno i lepo opomenuo da se ne glupira i ne provocira me

Kada mu trebam za usrani turnir koji pravi onda je med i melko .. e kojote dodji e kojote a kada se to zavrsi oonda je opet mudo... to su odlike gnjide... on cak nije ni pickica.. nego nesto ispod toga.. neznam ni ja sta je... A ja dolazim u utorak u NS da vidim neku ekipu pa cemo da svrenmo do kuma:) Ovaj put necu izaci kao prosle godine onako lako napolje.. a ti sale brate nemoj da se brines.. bice 1na 1 i da znas slomioa sma kicmu pa smo ravnopravni

da da znam da ti je dosta i meni bi bilo.

Genome baci mi pm idem kolima ako ti treba prevoz.......

stvarno jesi degen :D gg no re ~ www.get-a-life.com :D

nikad ti ni za sta se nisam izvinjavao, dobro si prosao kad si bio u kumu, izasao si iz njega. ako cemo realno ti si se ubacio u spiku ti si degen komplexas koga su tukli kad je bio mali i koji je kupovao loptu da bi igrao fudbal...

bez dlake na jeziku

Link to comment
Share on other sites

Da je genome rekoa to za bilo koga drugoga prvi bi ustao i rekoa da to

a)nije lepo

b)da cu da branim decka

c)da se lik zeza i to je eto

Sale vec 5 godina nekaznjeno proziva preko neto a onda kada se vidi uzivo promeni pricu i krene e zezao sma se brate izvni sala i slicno......On slobodno tebi preko neta i uzivo moze da kaze sta zeli mene to ne zanima.Meni ne moze. Vise puta sma ga i javno i lepo opomenuo da se ne glupira i ne provocira me

Kada mu trebam za usrani turnir koji pravi onda je med i melko .. e kojote dodji e kojote a kada se to zavrsi oonda je opet mudo... to su odlike gnjide... on cak nije ni pickica.. nego nesto ispod toga.. neznam ni ja sta je... A ja dolazim u utorak u NS da vidim neku ekipu pa cemo da svrenmo do kuma:) Ovaj put necu izaci kao prosle godine onako lako napolje.. a ti sale brate nemoj da se brines.. bice 1na 1 i da znas slomioa sma kicmu pa smo ravnopravni

da da znam da ti je dosta i meni bi bilo.

Genome baci mi pm idem kolima ako ti treba prevoz.......

ROFLCOPTER

juju - nista se nije promenilo josh od onda :O

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

neki su se sa esporta, prebacili na mma. TAMBURAJ SALETA BRE...hahahahahahahahahahahahaha...ju kolko mi je dobroo... Za tur neam reci, pa u donjim nadrljama bi montirali hltv nekako, ffs. Inace, gg smk, 4gl, i bugari, ostali na vezbanje. Madjari nikad nisu bili ljudi, opste poznato. Uzdravlje

SJ

Link to comment
Share on other sites

neki su se sa esporta, prebacili na mma. TAMBURAJ SALETA BRE...hahahahahahahahahahahahaha...ju kolko mi je dobroo... Za tur neam reci, pa u donjim nadrljama bi montirali hltv nekako, ffs. Inace, gg smk, 4gl, i bugari, ostali na vezbanje. Madjari nikad nisu bili ljudi, opste poznato. Uzdravlje

SJ

Link to comment
Share on other sites

stvarno ne kontam na shta lichi vash mozak i kako to mislite da dodjete kod nekog u grad i da ga prebijete...da sam ja u pitanju vracali bi se golishavi...

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

aaa .. kol`ko su ludi madjari

ubacili svoj gui, stavili mnogo veliki brajtnes i color u drajveru za graf. i sto je najjache od svega, trazili da im se install. ventrillo na svakom kompu... OMFG

a BUGGGARI doneli svoje monitore.. eih `leba tii ;S

@neko ko je pitao x) -- MoH igrao do malopre sa kbp-om.. nisam video rez. :@

zasto lupas gluposti ko je donosio svoje monitor molim neke koji imaju 0 grama mozga da ne sire nezdrawine po kombinatu !!!!!!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...