Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eh, shta sam ja sve do sad radio :)

Bio sam prvo do faxa da upishem drugu godinu i tu sretnem lika koji upisuje trecu i kao ja ga pitam o izbornim predmetima koje sam uzeo. On mi kazhe "brate uzeo si najtezhe... u fazonu najgori profesori..." Inache uzeo sam "Komunikacija brenda" i "Upravljanje kulturnim i umetničkim projektima " - :))

Obavim ja to i krenem do Pakoma u Balkanskoj da qpim mrtvi ex-HDD. Tamo nemaju taj koji ja hocu, odem do druge prodavnice u kralja Milana. Nadjem WD MyBook 500Gb za 6690, a ja poneo 6500 :D LOL! I onda do poshte da dignem pare... da qpim mrtvo sranje (koje usput predivno radi :**)

I zamislite vracam se kuci tramvajem i neki kreten po sred tramvajske trake u bulevaru parkirao auto :))) i onda smo svi izashli i pomerali ga, ruchno :))

I tako eto sad pijem kocu i osecam se lakshe shto sam ovo podelio sa vama [:D]

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

I zamislite vracam se kuci tramvajem i neki kreten po sred tramvajske trake u bulevaru parkirao auto :))) i onda smo svi izashli i pomerali ga, ruchno :))

rofl :) jel vas castio tramvajista? :D

sto se mojih takvih iskustava tice, moj tramvaj nije stao, samo se zakucao u juga :D

Sperminator - zaštitnik materice

Link to comment
Share on other sites

Bar dan svima...

Dosao jutros ranije na posao, isao na potpisivanje nekih ugovora, posle toga hm...nista nisam radio...olol...retki su takvi dani...

Jel taj grozdjebal u Karlovcima i jel vredi se ide tamo?

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Jel mi verujesh probudio sam se tachno u 8 :))))

Nishta bleja, pio chaj sa kevom :D Gledao dnevnik, sad mozhda odem po novine :D Ih ceo dan imam da biram shta cu :)))

:D

ja jedno vreme kada sam ustajao tako nesto oko 8-9 sam isao u pekaru redovno i to fazon do konjarnika cisto sto dalje onako da prodje vreme dok sam jos bio na krstu

Link to comment
Share on other sites

mislim vudu brate ti si meni izgledao kao pametan dechko...zasto si reshio da jedesh supu prstima? (ili je bila nega test situacija tipa supa sa slovima umesto rezanaca pa si hteo da chitash kao slepa osoba? ;o) )

Hteo sam da podignem prag bola da bih bio još više tru i hardkor!

Zakačio sam tanjir za čašu. Da me je neko slikao u tom trenutku, poslao bih sliku u prijavi za Darvinovu nagradu :|

Link to comment
Share on other sites

Ne smaraj nego ajde na Funkermana vecheras. :))

realno Kori,nemoj da prodajes...IDEMO SVI!!! :)

@topic SAD CU DA JEDEM,PA DA IDEM DO POZESKE DA NADJEM NEKE GLUPOSTI,PA DA REZEM CD-OVE,PA DA UZMEM OD ORTAKA FOTO APARAT,PA JOS NEKU SITNICU DA ZAVRSIM,PA NA FUNKERMANA...COKO JEL TE ZANIMA JOS? :DD

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...