Jump to content

SBB upgrade


Trooper

Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde hostuj dota partiju na 128 ... Najobicnija stvar ...

A napredne stvari su recimo da mogu odakle god hocu u svetu da pristupim nekim svojim fajlovima kod kuce normalnom brzinom ... ili da uploadujem ortaku nesto ...

Na primer u sloveniji sam u kancelariji na poslu slusao muziku koja mi je bila na gajbi u sloveniji ... ne moram da nosim 100 giga muzike na posao ako mi se nesto poslusa slucajno itd itd ...

Asinhroni internet je najgora kletva ikad izmisljena!

nemam dotu ali ortak mi hostuje ima sbb 256 upload i nema nikakvih problema inacubus sa bneta

Matematika ti nije jaca strana?

Pritom jasno ti je naravno da trenutno ne postoji adsl paket kod nas sa vise od 192 up-a ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ajde ne serite, 384 UL vam nije dovoljno???

Do juce ste vrcali slane kokice na 56k modemu i placali ko sad za 1 mbit/128.

Milsim nikad dosta brzog neta, al sad svi srbi google inzenjeri koji imaju da ul-uju nevidjeno vazne stvari.

Inace pusa za junkija :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

BRATE KAKO CE DA HOSTUJE PARTIJU DOTE I SALJE MAIL DOK APLOUDUJE SLIKE NA FEJSBUK SA 384?!

uf... brisi to fejsbuk brate... bolje me pljuni nego da mislis da imam fejsbuk [:D]

@fatso ne bi kukao da je tipa 3/1 ili 4/1 ali ovako bukvalno mogu da zaboravim na bilo kakav dl/ul kad neko igra dotu na gajbi -.-

btw ocekuj posetu neki dan bwhahahaha .. imam da te davim loma

Link to comment
Share on other sites

Ajde ne serite, 384 UL vam nije dovoljno???

Do juce ste vrcali slane kokice na 56k modemu i placali ko sad za 1 mbit/128.

Milsim nikad dosta brzog neta, al sad svi srbi google inzenjeri koji imaju da ul-uju nevidjeno vazne stvari.

Ma da vidji svi ti kompjutori i internet su bezveze da mi izvadimo gusle i da zapevamo (i da zamolimo Turke da se vrate jer mi volimo da nas nabijaju na kolac i fali nam to) [:p]

Nadam se da ces dozivotno ici peske da neces imati autobus u blizini a sta ce tebi auto idi peske kola su nepotrebni luksuz. [:D]

Zasto treba da budem osudjen na robiju i da kopam (dlujem) 24/7 ako to mogu da uradim za pola sata dnevno sa nekim internetom tipa 16/1 ili nedaj boze 25/3 mbita a da nepricam od swede adsl od 44mbit ili Slovenackom kablu od 100mbita

Link to comment
Share on other sites

Sto vise raste net rastu i apetiti.

Sad da imas 16/1 mbit za 2 godine ces opet kukati :)

A moji stavovi su u skladu sa mojom zeljom da svet finansijski propadne i da se vratimo na njive i da oremo ludoooo.

Nismo swedska, nismo slovenija. Prihvatanje te ruzne cinjenice stedi zeludac.

Imam kuci 1 mbit/128, mogu da dl za zabavu/posao, mogu da igram wow, quake i cs ponekad, slusam muziku i jebiga, ping mi je super kakav sam mislio da ce biti. 2000 csd mesecno je puno, ali puno je i pelinkovac 120 dinara u kaficu. Zivot je ezoterija :)

Nekad uploadujem neki veci fajl, sporo je, ali opet jebem li ga. Ako jedan emc za upload bin fajla na enterprise storage zahteva samo telefonsku liniju i prihvata da taj proces traje par sati, mogu i ja da trpim da se derem na sestru da ne prcka po jebenom fejsbuku dok se ja igram :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Sto vise raste net rastu i apetiti.

Sad da imas 16/1 mbit za 2 godine ces opet kukati :)

A moji stavovi su u skladu sa mojom zeljom da svet finansijski propadne i da se vratimo na njive i da oremo ludoooo.

Nismo swedska, nismo slovenija. Prihvatanje te ruzne cinjenice stedi zeludac.

Imam kuci 1 mbit/128, mogu da dl za zabavu/posao, mogu da igram wow, quake i cs ponekad, slusam muziku i jebiga, ping mi je super kakav sam mislio da ce biti. 2000 csd mesecno je puno, ali puno je i pelinkovac 120 dinara u kaficu. Zivot je ezoterija :)

pff sha ti je kad se zapati los gen

pa ti si orginalni titov pionir, slobin mladi socijalista, pravi beskicmenjak koji se maze vazelinom unapred i sam skida gace [:p] motika je za tebe a ne internet pogresio si forum [:D]

btw posle ~20 godina internetisanja (bbsova) sa raznim modemima 300/300, 1200/75 2400, 9600, 14400, 28800, 33600, 56k valjda je dosta,

robija za ubistvo netraje toliko [:D]

Link to comment
Share on other sites

Covece koji internet warrior!!!

Sta da covek odgovori na vake uvrede, zbog jebenog Uploada!

Uzivaj matori sry, odo ja da upalim vecnu vatru na uscu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Matematika ti nije jaca strana?

Pritom jasno ti je naravno da trenutno ne postoji adsl paket kod nas sa vise od 192 up-a ...

kao brate noob si lik je na sbbu kao i ja ^^ fail tbh

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

kao brate noob si lik je na sbbu kao i ja ^^ fail tbh

Koji lik? Sta pricas ti? Ja sam te pitao za hostovanje dota partije na 128 a ti mi odgovaras da je 256 ok za hostovanje ...

Pritom je i tih 256 neophodni minimum i ako neko krene iz kuce da salje mail gg dota ili bilo koja druga igrica ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Post na koji se odnosio tvoj post... pokusaj da ga procitas ponovo ... molim te ... i ovaj put ... shvati ga.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...