Jump to content

Trazim LIka


LockPower

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posting In Epic Thread

Before The Lock.

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

ne ozbiljno, treba tuci decu :/

batina je iz raja izasla, not as in --- escaped ofc.

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

IBTL

IN BEFORE THE LOCK :))))))))))))))

ne, realno, ovaj warlock vas sve zove na pice da vas pobije XD drive-by

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

kao sto rece killy

wow mafija... :D

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Wopa, nema shale, mali video sta potezesh i uvonjao se, pa se brze bolje javlja da vadi fleke :D Daj mu molim te zalepi koju roditeljsku/vaspitnu chisto iz principa, jer kad vidi kako se lako izvukao sada ko zna de je kraj! mozda chak i pokusa da izkamuje moju trolinu -.-

347008.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ne ne stvarno ste likovi obozavam vas :) Rekao sam to je neki pajser svi znaju ko sam ja i sta sam to sto volim da udjem na wow to jednom u sto godina volim da imam sve sto vidim to i kupim i pazi niko se do sada kad me je video nije zajebo da me skamuje kao prvo pazi kako bi ti sad se postavio vidish nekog zajebanog lika :) u audiju A8 sa DB tablama zatamljena stakla nepita nista samo da pare i ide na poverenje jel bi probao da ga zajebesh ? :)) ili dodjem isto sa BMW crnim zatamljena stakla sa cetvorocifrene table i sad ti probash zajebesh takvog lika alo pa to je nebuloza ja nikad nisam kratak ostao za kintu ne zato sto mi znaci 100e pocepao bi ih nego zato sto neoze me pravi neko dete budalom a druga greska je sto je sa novog beograda i sto sam video kako izgleda tako nema sta dalje pricamo a snimak ce te dobijete sigurno samo malo cenzurisan pozz i dalje stoji ponuda placam za informacije o njemu nije frka :) Vuk nikad nije bio cava poz

Slusaj ti mali nerdu, nemoj da mi se kurcis ovde po forumu da ne bi lizao patos. Kakav bre audi i kakav bre bmw, pa ti sine ne izlazis iz gajbe, igras tu internet po ceo dan, i neki klinac te zajebao za account pa se kurcis. I kakve ima veze sto je cetvorocifren broj na tablama mazgo jedna? Ako budes nastavio da se kurcis na netu nacicu te i tad ti nece biti bubble+hearthstonea da ti pomogne. Tako da pazi sta pricas.

Edited by Gruvach
Link to comment
Share on other sites

Slusaj ti mali nerdu, nemoj da mi se kurcis ovde po forumu da ti ne bi lizao patos. Kakav bre audi i kakav bre bmw, pa ti sine ne izlazis iz gajbe, igras tu internet po ceo dan, i neki klinac te zajebao za account pa se kurcis. I kakve ima veze sto je cetvorocifren broj na tablama mazgo jedna? Ako budes nastavio da se kurcis na netu nacicu te i tad ti nece biti bubble+hearthstonea da ti pomogne. Tako da pazi sta pricas.

e nek si mu reko, dobro je sto nisi registrovao novi nalog nego si postovao sa svog naloga jer se ne bojis nikog cenim to kod choveka...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...