Jump to content

Trazim LIka


LockPower

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa ne znam te, al i da je sve tako kako ti kazhesh .. zar ima neke logike da na forumu o igrici, gde je prosek godina >20, u zemlji srbiji gde je prosechna plata 300e i gde 70% ljudi vozi jugo prichash stvari kao db, zatamljena stakla audi/bmw, pocepam 100e .. mislim ne bih da te vredjam al ako si vetju u svemu tome mogao bi i da se ponashash adekvatno, a ne da shirish se deci. prvi post o tome kako te je lik zajebao i informacija za raskusurivanje je bila sasvim dovoljna, ne treba na svaki post odgovoriti.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa brate i ti bi cepao 100e i kurcio se da ti wow nije smisao zivota ... nego jedna od stvari kad nemash sta da radish u zadnjem slucaju kad dodjesh u 2h kuci nespava ti se a znash da tvoji ortaci tamo bleje i ti koj nikad u zivotu nisi se trudio za takve gluposti nego eto odesh dash 100e bzw za neku igricu jel kad bi radio kad bi bio u nekom toku sa svetom kad bi se trudio da izgradish zivot za dobro zivish sa svojih 20 i kusur godina a ne da te izdrzavaju mama i tata da napravish neke pare dok si mlad a ne da se pomirish sa glupom statstikom da 70% ljudi radi za 300e nego ocesh da budesh u onih 30% koji imaju i da mozesh da vozish sta ocesh kad ocesh i kolko ocesh da menjash da se zajebavash da zivish zivot a ne ko pola kninaca ovde koji najbolje godine svog zivota provedu u monitoru i jedini prihod im je to sto ce da odrade drugog nekog pacenika koj isto to radi i tako to zalo sno je sto se ljudi jebu za 100e alo pa gledam kolko je tih sranja ovde ispisano i neverujem brate to se ne zove scam nego kradja klasicna znaci primorani su da kradu jel nista drugo u zivotu neznaju ni da rade e to je zalosno i ako i treba o tim stvarima da se pise i treba svako da ima love da cepa bre a ne da ide da vara ljude za 100-200 e

Link to comment
Share on other sites

au brate po ovim sranjima odjednom porastu muda a ? lepo sam ostavio gore brojic ako imate nesto da mi kazete budite face skupite hrabrost pa me cimnite znaci od vas nisam nikom nista rekao a vi tu nesto glumite lepo sam rekao da sasecem svaku dalju pricu trazim samo informaciju za to dete nista vise

Link to comment
Share on other sites

da razjasnim ja neke stvari,

ja znam tog lika koji te je navodno "skemovao",pricao je on kako ste se nasli u tom audiju bla bla bla i btw uopste mu nije bila namera da ti uzme pare ;o nego je on sjebao nesto oko acc vezano za email i sad kad si ti njemu trazio pare natrag on se usro jer je vec potrosio ;ooo a veruj mi i da blejis 24/7 neces ga naci ;o

Link to comment
Share on other sites

jer ako sam isao na poverenje to netreba da se iskisti znaci dao sam mu pisljivih 8 soma na nista na parce papira a to sto je on uradio nije korektno

nebitno nije problem odma sam mu rekao za to za mail ili sta vec al to da gasi fon i da se krije to je pederski

rekao sam odma da do para nije problem nije ni do acca stvar je samo u obrazu

Edited by LockPower
Link to comment
Share on other sites

Brate previse si se istripovao. Ako je istina sto ovaj MrMojo govori, iskuliraj par dana dok ne stigne odgovor od Blizz-a, mozda ti stvarno da pravi email. Ne znam sta je tacno u pitanju, ali ja kad sam trazio da promenim email, Blizz me startovao i hteo da mi banuje acc na 60dana o.O

Link to comment
Share on other sites

samo treba da se javi i to je to nek se opusti necu mu pravim probleme ako bude bio ok

Brate previse si se istripovao. Ako je istina sto ovaj MrMojo govori, iskuliraj par dana dok ne stigne odgovor od Blizz-a, mozda ti stvarno da pravi email. Ne znam sta je tacno u pitanju, ali ja kad sam trazio da promenim email, Blizz me startovao i hteo da mi banuje acc na 60dana o.O

ja kazem jesam ovo je najveca glupost koju sam ja uradio u zivotu sve se resava interno a ne prepucavam se sa nekim carevima strasno ja sam odma u startu rekao da nisu pare nije acc nego samo obraz jel kad mi je rekao da ima problem sa mailom ja sam rekao da nije problem nista i posle on ugasi fon i kao cao zdravo e to me iznerviralo nista vise

Edited by LockPower
Link to comment
Share on other sites

a pritom sam citao izmedju svega toga kako neki klinci lepaju za ta sranja varaju ljude i stavim prst na celo i reko nemogu da verujem

ma sve jedno bre nije u opste bitno bre meni je bilo sta da uzmem da se zezam ako moze moze ako ne nek mida neki drugi acc ili sta bilo ili pare znaci stvarno nebitno

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...