Jump to content

RUR majice 2008 - ROK ZA PREUZIMANJE


Recommended Posts

@VAZNO!!!

Svi koji su narucili majice moci ce da ih podignu najkasnije do 5. septembra! Posle toga objavicu koliko majica ima na lageru pa ko hoce moze da uzme sta zeli!

Dakle 5. septembar 2008. je rok da pokupite majice koje ste narucili.

Oni kojima treba da se posalju majice post expressom se ne racunaju, njima ce majice biti poslate.

Majice mozete pokupiti ili u Ohridskoj 15, poslednji sprat, stan levo od stepenica svakog dana od 15h-17h ili zovite na 3861064 i proverite da li nekog ima i van tog vremena. Takodje mozete majice pokupiti kod Stilgara 5. septembra u 20h (ugao Jase Prodanovica i Cvijiceve), ali to mi morate najaviti najkasnije 4. septembra na PM.

Stari topik je privremeno sklonjen da ne bi doslo do zabune.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajde ako je pretekla neka bole majca stavite je na stranu malo ranije, posto sam ja vas drugar

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ajde ako je pretekla neka bole majca stavite je na stranu malo ranije, posto sam ja vas drugar

Nisam siguran da ima baš puno ljudi koji bi nosili Bole majicu, zbog toga je nismo ni pravili. Ali ako se pokaže da ima interesovanja, naravno da ćemo napraviti i takav dizajn!

Link to comment
Share on other sites

nisam bio dugo na forumu iz teh razloga :P pa nisam u toku, kada ce se odraditi te posiljke post expressom?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ode svi majci

sad ozbiljno, poslao sam bio pm luckyju bio sam upucen na bolkonskog sto se tice posiljki (na vreme sam ostavio narudzbinu u onom topiku) pa ono, kada ce post express :)

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...