Jump to content

Slike forumaša


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vidi ga Shuki i Dushan.

Ha znam svu trojicu sa slike shto sam kul sada.

Ali nisi toliko kul k'o dziber sa rukama k'o u shimpanze i dobro poznatom kombinacijom 3 broja manje trenerke i Reebok classic look-alike patika. Kombo je ubitachan!

A narochito nisi kul kao feget sa "vidi mama, ja sam italijanski fudbaler" frizurom i najodvratnijim bledarama koje se za novac mogu kupiti.

U stvari, mozda si ti i kulji. Baci neku sliku! [:D]

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Ali nisi toliko kul k'o dziber sa rukama k'o u shimpanze i dobro poznatom kombinacijom 3 broja manje trenerke i Reebok classic look-alike patika. Kombo je ubitachan!

A narochito nisi kul kao feget sa "vidi mama, ja sam italijanski fudbaler" frizurom i najodvratnijim bledarama koje se za novac mogu kupiti.

U stvari, mozda si ti i kulji. Baci neku sliku! [:D]

qft

dajte im marin majspejs

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

I da ja i vege imao iste slushke :D

A I MAJCU ISTU! :O

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...