Jump to content

Slike forumaša


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako me nesto na ovom ruru nervira to su odredjeni ljudi koji su uvek to da [roflmao] "jebeni car" i sl. kad apsolutno bilo sta smesno/ polu smesno napisu kali/lag, nhf i jedan i drugi :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

brate kali ovde je mnogo dobrih fora cesto :) ne zasluzuje svaka [roflmao] jebeni car :D

btw nikita danas 31 post smiri covece :D

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

IDEMOOOO JOSSSS :D

Ma to je od sexa :D

a odbijo sam sex da se vidim sutra sa wulfijem i voodoom :) mada ima do tad vremena :D

a sad se kurcim ovde da karam ololo, kako cu da popijem ban :D

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Idi bre u tri lepe [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ali nisi toliko kul k'o dziber sa rukama k'o u shimpanze i dobro poznatom kombinacijom 3 broja manje trenerke i Reebok classic look-alike patika. Kombo je ubitachan!

A narochito nisi kul kao feget sa "vidi mama, ja sam italijanski fudbaler" frizurom i najodvratnijim bledarama koje se za novac mogu kupiti.

U stvari, mozda si ti i kulji. Baci neku sliku! [:D]

Placem [:D]

Jebote wulfi koji si ti win od coveka

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

idd :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...