Jump to content

American Wrestling Rampage


Recommended Posts

American Wrestling Rampage 19. novembara 2008.god u Beogradskoj Areni, show program koji ne treba niposto propustiti jer ce te veceri nastupiti najvece bivse zvezde WWE (World Wrestling Entertainment) a to su: Tatanka, Gengrel, Skotty the Hotty Taylor, U-Gene, Joe Legend, Sendman, Test, Chris Masters... te veceri ce se, takodje, boriti i dve super zvezde cije ce imena za sada ostati u tajnosti.

Publika u Srbiji ce po prvi put moci da vidi mocne divove, a najavljeno je da ce se te noci u Areni boriti i meksicki mini borci kao i zene rvaci...

Zanimljivo je da su mega-zvezde Chris Masters i Sandman postali junaci igrica Smacak-down 08 konzola Xbox 360 i PlayStation 3..

Ove velike zvezde ce pre svog nastupa odvojiti sat vremena da bi se videli i slikali sa svojim fanovima kojih u Srbiji ima veoma mnogo.

http://www.rampageamericanwrestling.co.uk/

Karte su u prodaji...

Link to comment
Share on other sites

smacak down!

Ove velike zvezde ce pre svog nastupa odvojiti sat vremena da bi se videli i slikali sa svojim fanovima kojih u Srbiji ima veoma mnogo.

veoma mnogo, koja formulacija [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jadna ta deca koja se loze na to, ako ih uopste ima kod nas, nadam se da ih nema mnogo...

Ha ha .......... Na zalost ima ih previse , jer to rvanje je jedna od najprodavanijih igara kod nas i za pc , ps3 , ps 2 i xbox 360.

Ladies and gentlemen.. in this corner, the beast from bataya, the one, the only , THEEEE SATANNNNNNNN *woot* *woot* *woot* *woot*

[roflmao]

ahhahahahaa.

Link to comment
Share on other sites

JA ne radim u Game-su :) VISE .

Pazi ja sam rekao da je jedna od najtrazenijih i mogu reci najprodavanijih, ne moze da stigne toliko primeraka koliko mali nobovi traze i njihovi roditelji :)

PS: Mogu ti reci da lepe novce su poceli do pre par meseci da zaradjuju tj mesec dana pre mog otkaza je krenulo samo tako , ali posto su to snobovi i ne daju vece plate naravno da su ih svi napustili sada rade , ljudi koji ne znaju sta znaci COD skraceno :)

Link to comment
Share on other sites

brate ja sam te rvache gledao u cetvrtom osnovne na satelitu dakle uvek petkom posle cartoon networka sat vremena pegle... :D

i sad sam jednom upalio to sranje na foxu i cim sam cuo onog usranog komentara hteo sam da jebeno gadjam tv sa daljincem ali sam se setio da taj isti tv kosta 1300eur pa ono... steta je zar ne :/

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Ha ha .......... Na zalost ima ih previse , jer to rvanje je jedna od najprodavanijih igara kod nas i za pc , ps3 , ps 2 i xbox 360.

nema to veze, igrao sam i ja na segi onu wrestlemaniu ili kako se vec zvalo, ono kad tuces debelog jokozunu a ispadaju bataci iz njega kao:))))

Dakle hocu da kazem igrao sam i ja to ali nisam se lozio, cak mislim da nisam pogledao na tv-u vise od 3 puta u zivotu, ali igra je bila odlcna, meni bolja od MK3 u to vreme, secam se kad su svi sa MK2 prelazili na MK3, ja sam presao na tu igru :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...