Jump to content

SP 2010


alfa

Recommended Posts

Sad dosho sa marakane:D loodilo:D

da sam znao da tje istok biti puniji od severa i juga ne bi dolazio:D

inache extra utakmica za gledanje..uzivalo se bogami..

Krasitj im polizao dupe..Zigitj kralj:D

..Chinjenica da je zhal shto Ivanovic ne igra barem malo u chelsea-u .. al pored onakih igracha treba se izboriti.. momak je totalno full

u sredu na jna trrrrreeeeeeeeSSSSSSSSSIiiii

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 899
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio sam na marakani,al sam radio,kao redar,lol,pa nisam mogao lepo da gledam celu tekmu...ugl. primetio sam da se stankovic dosta borio i da je dobro igrao sto se naravno osetilo u igri,penal sam imao neki osecaj da ce promasiti pajser,ne znam zasto je on uzeo da sutira al doro,uglavnom odlican rez,vise nego sto sam ocekivao a jos nam na ruku idu i ostali rez iz grupacije

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Sad dosho sa marakane:D loodilo:D

da sam znao da tje istok biti puniji od severa i juga ne bi dolazio:D

inache extra utakmica za gledanje..uzivalo se bogami..

Krasitj im polizao dupe..Zigitj kralj:D

..Chinjenica da je zhal shto Ivanovic ne igra barem malo u chelsea-u .. al pored onakih igracha treba se izboriti.. momak je totalno full

u sredu na jna trrrrreeeeeeeeSSSSSSSSSIiiii

?

od 5 je odigrao 3, s'obzirom da prosle sezone nije nijednu...

Zigic kralj? hmm, ja ne kazem da je on los igrac, vec da jednostavno NE IGRA i to se itekako primecuje, ali je na terenu juce bio skoro beskoristan. ceo posao nam je uradila odbrana, a u napadu su se najvise krasic, bane ivanovic i obradovic trudili...

a realno stankovicu ona pozicija sigurno vise odgovara, od pozicije koje je uglavnom igrao...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

A izvini ko je reprezentativni materijal ? Veruj mi objasnjava...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ostao sam bez teksta!

ne pamtim bolju igru nase reprezentacije od ove prikazane u prvom poluvremenu. jeste da litvanija nije nista pokazala, bila je jako losa, ali to je do toga sto im mi nismo dali da igraju :)

znaci dobra nasa igra je posledica njihove lose, sto je izuzetna retkost, sto se nas tice. jedini problem je to sto je trajalo samo prvo poluvreme, ali kapiram da su i oni povukli malo rucnu, da je antic rekao, lagano :)

stankovic prvi put odigrao onako kako se od njega ocekuje, mozda je tome doprineo i jubilej, srebrni valjda, 75. tekma u karijeri za repku, sa danasnjom 76. a i napokon je igrao tamo gde je najpotrebniji, na poziciji zadnjeg veznog. svaka cast.

bane ivanovic i obradovic na bocnim pozicijama odradili pravu stvar, ne pamtim kada smo probojniji bili, zajedno sa krilima su pravili dar mar :)

pantelic se borio i vidi se da zeli, ali jednostavno coveka nece pa nece.

zigiceva uloga mi nije jasna. igrao je covek iza pantelica, znaci kao nekog poluspica, kojom logikom ne znam, ali znam da NISTA nije uradio.

Link to comment
Share on other sites

Obradovic nije reprezentativni materijal,ja ne znam sta on tamo radi.Da li je moguce da nemamo nikog boljeg na toj poziciji?

Ja bih prdeo po njemu do sutra ali nisam gledao tekmu.Sve u svemu,nije mi jebeno jasno sto jebeni Kolarov ne igra.Zasto jebote:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

boo bloody whoo

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Da smo prvaci sveta verovatno bi se nashlo jedno 20 pametnjakovica da kaze kako pera zikic koji je igrao u finalu nije reprezentativni materijal i kako smo mogli da izgubimo utakmicu zbog njega!

suck it up vishe i uzivajte u voznji kad je vec krenulo dobro!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ja bih to pre rekao za Milijasha :))

Ali nadam se da nema toga vise kod nas.Mozda po klubovima,ali repka ne.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

+pobeda jea

- nismo igrali najbolje u svakom delu meca olo

2 = par

Oo

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ne volim Žigića nikako, ali na njegovu ulogu u timu gledam kao na ulogu sidraša u vaterpolu, možda malo modifikovanu, al' kapirate šta hoću da kažem ... Ima on svoju ulogu, makar samo navlačio 2 lika na sebe i time ostavljao prostora za druge igrače. Možda gledano sa naše strane on i ne prestavlja neku posebnu opasnost, gledajući njegovu formu, ali opet, on je uvek pretnja, makar ne napravio 2 koraka na utakmici.

Što se tekme tiče, zadovoljan sam što su se naši dosta borili, doduše, to je Litvanija, sačekajmo Rumune i Francuze. Nadam se da se nećemo izbananisati sutra, kao što to dobro znamo.

Edited by Atomic
Link to comment
Share on other sites

Danas prangijamo alpske shvabe samo tako.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...