Jump to content

SP 2010


alfa

Recommended Posts

  • Replies 899
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zanimljivo zaista

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

koja tekma ajaoj:)kako sam se lepo izdrao,cini mi se da sam bio najglasniji na severu:)nosio sam kamerunski dres OU DJEA!

a inace pola tekme sam se drao kao som da dignem malo ljude oko,pola zajebavao:)kad smo krenuli ja i ortak da se deremo AJDE OBREEEZANI MAMU TI ***** ja mislim da smo zasmejali pola ljudi oko nas:)bas mi je drago sto sam posle tolko godina otisao na sever.cak sam hteo da zapocne i pesmicu ...CEO SERVER GORI,al ortaci nisu hteli da isprate:/od silnog zvizhdanja sam i sam sebi ostetio sluh:)

a inace tekma na da je bila pisanje u oci,nego ja mislim da ce svedjani da zatrudne od onolke kolicine (a i MASE:))silovanja:)ovo govorim u polusali,jer smo se stvarno sprdali sa njima.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

kakvo unistavanje :))) rumuni ispali,chesi ispadaju,portugalci ispadaju,turci? :))

Ma odvratno su ruzne te grupe,ima vremena za sve njih.Jedino su rumuni zaista ispali.Najvise mi se place od one grupe gde su "suvereni Grci".Koji jad i beda.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Au brate. A taman nahvalise Maradonu posle onih prvih 4:0. Doduse, Bolivijci igraju na vecoj nadmorskoj visini, nije lako igrati tamo :)

jebiga, zato bolivija uvek sabija kod kuce, la paz je najvisi glavni grad na svetu, 3600 metara iznad nivoa mora, tu covek ne moze da potrci za busom, a kamoli da igra fudbal:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ne ne ne,igrali su u La Pazu,Maradona je bio jedan od najglasnijih da im ne smeta sto igraju tamo :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

tako im i treba, kad su uzeli tog retarda za selektora

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Okupljanje repke 1 juna povodom naredne dve tekme koje se igraju 6 juna (Austrija) u Beogradu i 10 juna (Farska Ostrva) u gostima.

Antić je pozvao sledeće igrače:

Golmani: Vladimir Stojković, Vladimir Dišljenković, Bojan Isailović.

Odbrana: Branislav Ivanović, Nemanja Vidić, Ivica Dragutinović, Neven Subotić, Antonio Rukavina, Aleksandar Luković, Ivan Obradović i Aleksandar Kolarov.

Sredina terena: Dejan Stanković, Zdravko Kuzmanović, Nenad Milijaš, Gojko Kačar, Miloš Krasić, Boško Janković, Milan Jovanović i Miralem Sulejmani.

Napad: Nikola Žigić, Marko Pantelić, Dragan Mrđa i Danko Lazović.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Posle sto godina da u sastavu nemam ama baš nijednu zamerku, možda eto Danko, ali mi boljeg trećeg napadača od Danka i nemamo, tako da je sve ok

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...