Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

kul je sve to Igi,ali mi onda daj soma dindzi da popijem 5 vrhstra piva i da se ne napijem :))

I da,podrzavam Mendzija u akciji educate people,tocheno pivo je najbolje ubedljivo,svako bi to trebao da zna :)

E sad,jebiga,sto nije urbano i kul,to je druga stvar:)

Margi,podrzi nas :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako sam ja došao kući noćas, ne znam.

Izvinjavam se što sam onako nestao, krenuo sam do wc-a i posle nisam znao da se vratim koliko mi se ljuljao mrak :(

Da! Mi ti zarez verujemo!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

eno ga na sport forumu, gladi majmuna na Palmu i njegov stadion [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Evo sam [:D]

Elem,da proshirimo prichu.Dotiticni se preksinoc pobio i sa jednim klincem shto je u fazonu mi smo huligani dz-bu,a to su ovi takozvani "extremi"(navijachi Fk Jagodina),a njih ima kao zutih mrava, shto samih extrema shto drugara sa strane,tako da mislim da mu vishe nisam neki prioritet :)

Edited by Sawovsky

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Uf, bash dugo nisam pio tocheni lav. Moracu uskoro :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Meni se (samo) od lava naduva stomak i krene da boli koliko se naduvao...

A tochena piva (barem ovde) su mi kao da pijem vodu.. znachi kao da ih razblaze i ono preteraju..

Prvo odemo kupimo pechen kikiriki ili slani kukuruz pa u pivnicu na krigle od litar.. :D

elem odo na bazen da RODNJAM! :-)

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

auh kakav mini rejv sinoc kod mene... naravno bili smo kao bulje...

imam dogovor za petak na bf da palimo, ali znam da ako odem razbicu se a iskreno ne mogu vishe da se razbijam :| boli me sve... sinoc sam se popeo uz cetvrtasti betonski stub i pun sam modrica na butinama i bicepsima... posle sam demonstrirao zmijski hod lolz, mada opet neki su se urolali u tepih drugi su djuskali u kavinoj bundi u kaputu iz 80ih neko mi je polomio krevet i tako...

ali dobio sam veeeeliku disko kuglu za poklon!!!OU JEA! i ogromnu NUTELU!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bio i ja, video Igija, Koleta, Margija, sa sve Igorovom Jecom (Igor je tad verovatno negde praznio matoru besiku) :)) Video i Dzokera u nekoj valjda narandzastoj majici :)

Sto se nisi javio?

u kolko sati si me video i gde? :)

edit:

jao... koja sam ja prokleta budala... sad sam se setio da sam jednoj ribi sinoc obecao posao kod mene u firmi... sa osmehom mi je dala br telefona i da joj se javim ako nesto cujem... isuse... koji sam kreten...

no opet sa druge strane mozda i nisam?! :)

Edited by Dylan Dog

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Jebo vas ja pa gde ste bili stacionirani sinoc? Ja bazao po celom BF-u, sreo Cosu \o/ i posle sa jos nekim drustvancetom...a bas sam promovisao KOLE majicu i reko sigurno ce biti neko od rurovaca, kad ono nista ;)

Elem, spavao sam samo 2 sata jutros, odma na sljaku, stigao kamion sa frontovima, pa je to valjalo rastovariti....sad kuci pa da obljubim krevet :)

Link to comment
Share on other sites

Sto se nisi javio?

u kolko sati si me video i gde? :)

Oko ponoci blizu Heineken-a

Jebi ga, bio si sa drustvom, malo mi bilo glupo da upadam medju vas sa pricom "E cao, ja sam Elvis sa RUR-a" :))

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

to drustvo sam sinoc upoznao tako da si slobodno mogao da banes al jebga :)

jeste otisao si na bf solo i video neko drustvo i prisao im sa spikom: "e znate ja sam kul ali dosao sam solo ovde mogu da se druzim sa vama?" i oni rekli "mozes brate tebe smo cekali vidi kakav si frajer!"

Link to comment
Share on other sites

futog 1 joker 0

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

vi ste samo ljubomorni jer ste noliferi! all bow 2 joker's social skillzorz

Edited by Krukozord

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...