Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ahaha, vidi ova dva zagora:)...pa naravno da sam pod kvalitetnija roba mislio na moje drugarice, a ne na jebeni atlas:)

O rly? We shall require proof of this claim... a token of your good will, so to speak.

Poshalji dva reprezentativna uzorka u podruchje Starog Merkatora. Neka ponesu i atlase, zarad laksheg prepoznavanja... a i za svaki sluchaj. *wink wink

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

hah, nije bitno ko treba da zove, bitno je da telefon nije zazvonio!

mega stupid trip ti ima ortak, a kapiram da ga ima jos gomila likova. olicenje nezrelosti, i jako sujetno, a pre svega plitko ako misli da ce lupanjem crte u momentu kad ima ribu smiriti sebi podsvest. on je u stvari na keca u glavi vec zavrsio sa tom ribom. debilizam. sad mogu da izlozim kompletnu psiholosku konstrukciju celog tripa, ali me mrzi da kucam, maybe tomorrow [:D]

muka mi je svega [xx(]

Objasnio si...

Meni je muka od objasnjavanja ljudima koji nece da slusaju a posle kazu da im nisi ni rekao...

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Odoh nazad u jagodinu :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

<3 za sve vas!

stigao, usao u stan. nema kreveta. tek trebam da kupim. koji smor... sv mi izgleda nepoznato i krsh. nikada ovoliko nisam hteo da se vratim kuci.... :(((

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...