Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

some drink to remember some drink to forget :))))

ponekad se zapitam dal sam postao alkos, ali to osecanje mi prodje posle par pica tako da kontam da nisam :)

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

evo ustao da idem na posao ali i to je lakse.

elem odem sinotj da vidim kako su sredili Red Bard, kad oni namestili sprat pa imaju i terasu gore,

pa namestili klupice, trubaci sviraju nekom restoranu pored ma jao, kako sam se zabo fino, odmarao i kako

da ne spavam lepo : )

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Ustao u pola osam (na k* te nosam)...

Sad cu malo da se razbudim kafom, pa trcanje, pa kuglanje, pa bleja...pa tako....

tralalalala....

:)

Sutra najavili 38....(na k* te nosam).... :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

nashla sam auto snova.. \o/

car_photo_215422_7.jpg

josh samo da krenem da radim.. (u sluchaju ako upishem 4tu godinu.. realno za 2god tju uzeti dnevnik i predavati deci bios u osnovnoj, a ako ne.. ondak tj godinu dana raditi kao medicinska sestra u vma.. pa nastaviti studije od sl oktobra.. dnevik mi ne gine.. ono.. 40k dinara plata svaki mesec.. nimalo naivo.. odoh da uchim .. i mashtarim.. o mojim novim kolima.. lol! i nemo da je neko h8ovao moja kola!

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

nashla sam auto snova.. \o/

car_photo_215422_7.jpg

josh samo da krenem da radim.. (u sluchaju ako upishem 4tu godinu.. realno za 2god tju uzeti dnevnik i predavati deci bios u osnovnoj, a ako ne.. ondak tj godinu dana raditi kao medicinska sestra u vma.. pa nastaviti studije od sl oktobra.. dnevik mi ne gine.. ono.. 40k dinara plata svaki mesec.. nimalo naivo.. odoh da uchim .. i mashtarim.. o mojim novim kolima.. lol! i nemo da je neko h8ovao moja kola!

img0121735fa1.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

bljak! videla sam pre neki dan u gradu narandzasti.. to je bila ljubav na prvi pogled..

2.jpg

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...