Jump to content

Serbian Guild


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

26. aug dolazim u KGB :) Vidimo se nadam se da ima blizu neka kafana. Morao sam da pomerim datum zbog posla :(

Figlo, Storm ako mogu vasi br. mobovi na PP bilo bi ql, da ne bijem u slepo, takodje killy i ti mi posalji tvoj, posto sam ga zagubio u mobu koji mi je umro.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

stevo pazi!

sve mi to izgleda kao neka opasna mafija

mozda te uspavaju,pokupe ti unutrasnje organe i prodaju na bubljaku

TAKE CARE MATE! :P

Ja se jedino bojim milicije, 45 minut sibanja u opstoj kriminalistici nije zdravo :( i to samo sto sam prodavao legalno piratske diskove :( a tek dva inspektora sto su me maltretirala za beli prah (secer u prahu) sto su nasli u zgradi i da im priznam ko prodaje drogu / i za nevidljivi krevet na kome se stenje svake noci u 00h to je tek za pricu.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

kao za ljude koje ovo ne interesuje ajde da ne pametuju mnogo... generalno niko ovde nece odredjivati raid tajm nego taj guild kada se napravi sa tim ljudima i sa silancerom. Tako da stfu sa crapom pls... ovo treba da bude info topic ne da pametuju razne persone kako ce ovo da propadne kako je previse raid time etc. ffs

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

u cemu je problem? svako ko je iole raidovao zna da se subotom neraiduje jer makolko nolifera bilo uvek neko izlazi subotom. A znam dosta guildova koji rade raid maraton ili double raid nedeljom. I zato sam to napisao jer kontam da je greska

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Bacio sam random h8. Poenta je da nije bitno to. Niti treba da se random ljudi sa foruma uzrujavaju na osnovu toga. Znam ja dosta random guildova koji rade sve moguce kombinacije to je nebitno.

Kada se naprave guild raid times a verujem da ce biti isti kao sada tako ce se igrati , ako je ozbiljan guild ko ne moze da ima dobar attentancy ima da bude kickovan pa neka trazi guild koji mu odgovara. Simple as that. Niko nece da vuche lika tamo gde ne pripada.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ou ou moja greska u pisanju :) subota je slobodan, a nedelja double raid.

Ali kao sto kaze Scion, dok mi ne sednemo i ne popricamo nista ;) moze ceo sistem koji sam ja napisao da se promeni na nesto drugo. Zato sam na kraju i napisao da zadrzavam prava da promenim tekst :) I kao sto je Scion rekao, dzaba pisete neke postove, mene spamujete bez razloga na PP, i izbacujete svoja neka misljenja ovde koja sam ja iskreno sve ignorisao. Niti cu da ih procitam cele dok se ne vidim sa glavnom ekipom :) Till then informativni topic.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

A jel moze samo jedno pitanje, ozbiljan sam

meni se wow kad je izasao nije svidjao, ali posle sam probao i iskreno odusevio se. Bez obzira na sve igra je Pre-lepa.

Posebno volim PVE i uzasno zalim sto nisam video nista dalje od prvog bossa u ssc i tk.

Ali ono sto mene zanima je KAKO ffs uspevate sledece :

5. Raid time (ponedeljak, utorak, sreda, cetvrtak - 19h - 24h)

6. Raid time (subota - 14h - 18h i 20h - 24h)

7. Opcioni raid date za progress Petak (18h - 24h)

Ali ozbiljno KAKO jebote?

jednom sam vezao 6 sati wowa i sutra sam se osecao kao govno.

ne govorim o realnim teskocama za ovo (svaki iole ozbiljan posao oduzima coveku 10 + spavanje) nego kako fizicki izdrzati.

Imao sam sansu da udjem u "ozbiljnije" guildove na ozbiljnom serveru, cak sam proslo leto i usao u neki, ali jebote svaki dan 4 sata, imao sam vremena, ali fizicki nisam mogao to podneti.

Ono jos uvek trazim neku ekipu koja bi igrala 1-2 dana nedeljno onako muski po 8 sati, tu bi se i uklopio. Ali brate ili je totalni HC ili realno besciljno blejanje po arenama / chat u gradu...

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jbg sredina je uvek smrdela

ili igras kako treba ili stojis u orgrimaru

sad kako se igrati ozbiljno i to

hmm licno imam istoroji da svaku igru koju sam igrao ne izlazim iz nje po ceo dan

jednostavno preneta tradicija i ovde a tu je i naravno konkurencija tj ono sto vuce barem mene

onaj fazon kad vidim da je neko uzeo exalted neki rep jer je igrao vise od mene tek onda dobijem zelju jos vise da igram :p

tako mozes i guildove porediti u pve progresu

bice bolji guild onaj koji bude vise igrao i vise ulagao veoma jednostavno

ja slack vidim kao opciju tek kada nesto uradis predjes neku instancu/uzmes neki rating pa onda imas pravo da stojis u orgrimaru

al bitno je da nema prave podele ono kao hc ili slack

svaki igrac za sebe kako god igra mozes i u hc guildu da imas ljude sa savsim normalnim ziovotom da rade/idu na fax i raiduju svaki dan

tu su oni i koji igraju raid svaki a umesto rla posle toga sednu i grinduju flaskove

sve je u tome koliko ozbiljno svatas ovu igru i skim je igras

a to sto trazis mislim da nije problem naci

ima guildova koji bas tako raiduju 2-3 puta nedeljno ali da bas se otkinu

ali jednostavno napisati aplikaciju za neki hc guild kome ces lepo reci kako zelis da raidujes pa ako im treba tako nesto accept ili ne

Link to comment
Share on other sites

Fatso sve je to do organizma, ja igram wow 7-8 sati i onda odem kod ortaka na pro evolution i on mi se zali da ga zaboli glava posle sat vremena :D neko lakse podnosi a neko teze....al verovatno cu osetiti posledice u buducnosti ;p

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...