Jump to content

Serbian Guild


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

omg zheggy je serbandsteel? wispovacu te sledeci put kad vidim "nihilum-does-bt-runs-500g-raidspot-4k-per-item" u trade kanalu

inache, ne ponavlja mi se 10ti put kako na magteridonu smara "have t6 for hogger"-mentalitet, radije cu da se raspitam za neki SSC/TK gild koji ima manje hunti (lol gild sa manje hunti =oD) da radim lagano sa njima nego da budem jedan od likova sto su kupili bt run...

Link to comment
Share on other sites

omg zheggy je serbandsteel? wispovacu te sledeci put kad vidim "nihilum-does-bt-runs-500g-raidspot-4k-per-item" u trade kanalu

inache, ne ponavlja mi se 10ti put kako na magteridonu smara "have t6 for hogger"-mentalitet, radije cu da se raspitam za neki SSC/TK gild koji ima manje hunti (lol gild sa manje hunti =oD) da radim lagano sa njima nego da budem jedan od likova sto su kupili butt run...

[:0]

Ali moras priznati da smo ti i ja inicijalna kapSla za raspad raida/grupe whateva.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

omg zheggy je serbandsteel? wispovacu te sledeci put kad vidim "nihilum-does-bt-runs-500g-raidspot-4k-per-item" u trade kanalu

inache, ne ponavlja mi se 10ti put kako na magteridonu smara "have t6 for hogger"-mentalitet, radije cu da se raspitam za neki SSC/TK gild koji ima manje hunti (lol gild sa manje hunti =oD) da radim lagano sa njima nego da budem jedan od likova sto su kupili bt run...

Hahahah, nije bed da te ubacim u neki od ssc/tk/mh/bt alt runnova sto radi likusha iz guilda, samo da se cujemo ingame. Cimaj me pa se dogovaramo.

A taj mentalitet sto pominjes, e pa mozes da zahvalis retardima koji su massovno se xferovali na server. Samo pogledas kako su gemovali/enchantovali opremu i talente stavili i vidis gde je nebo a de zemlja uglavnom.

Najveca koma je sa likovima: LF Karazhan, full t6 grp badge speed run, A`dal inspecting, dodjes do njega a ono neki jadnik u s1/plavo-zelenom mixu.

Edited by zheggy

Every man dies,not every man really lives...

sig-282239.jpg

Link to comment
Share on other sites

* Vi NISTE kliker ili ste samo sposobni da u odredjenom intervalu vremena raidovanja kliknete par dugmica sa kasnjenjem od 10 sekunde.

Koji fail u startu :D PAR dugmica ?:D 10 sekunde? :D

To je samo delic ostalo i ne zelim da komentarisem :D no offense brate ali moze to bolje :P

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Hahahah, nije bed da te ubacim u neki od ssc/tk/mh/bt alt runnova sto radi likusha iz guilda, samo da se cujemo ingame. Cimaj me pa se dogovaramo.

A taj mentalitet sto pominjes, e pa mozes da zahvalis retardima koji su massovno se xferovali na server. Samo pogledas kako su gemovali/enchantovali opremu i talente stavili i vidis gde je nebo a de zemlja uglavnom.

Najveca koma je sa likovima: LF Karazhan, full t6 grp badge speed run, A`dal inspecting, dodjes do njega a ono neki jadnik u s1/plavo-zelenom mixu.

ali almost t6 warr i healer u arca hc koji toliko ne znaju, da smo na kraju nas 2 locka tenkovali voidima, samolecili se, firovali i ololol

spisak zelenisa ma magteridonu koji trazi t6 ljude za kara/maggy/gn00l:

dzomba (dada)

stabisa

mooyie (ahaha insektujte coveka koji organizuje t6 only karazan sa 900 bonus heala)

i jos par njih.

fascinirajuce :)

najjace je kad su ispred a'dala inspektovali druga iz vostoka koji radi end game i kao "only good gear sry"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sedi maki jedan, idi nosi roze majice sa techom ;oP

btw boki je obecao hauma-ekipi da dolazi da igra dk-a...to moram da vidim =o))

zheggy, posto te igor zna i sve to tako onda slobono zovi al da idemo i igor i ja, pa ako taj raid ne pukne od nas 2ce onda nista vishe nece =oD

@frostmane

danas se jeca i ja svadjamo ko retardirana deca i sejnt se ischudjava....njegova reakcija me tako nasmejala....eh bre pa ako se ne ponashamo tako sto da igramo? (lol alije ;oP)

Link to comment
Share on other sites

Ha-Ha Znaci ipak citas :)

Nego, evo ja se nudim kad gild zazivi da vam osvestavam raidove i da vas bogougodnim rijecima pratim u pohode.

Zamisljam... mmmmmmm nice [:D] elem...

Oche Metodije, napravio sam ti wand ali nigde nema dovoljno velikog goluba pismonose, te te molim da se danas oko 22:00h nadjemo u gradu drevnih patuljaka i izvrsimo primopredaju. Mozes i Koleta da posaljes, ako nisi u mogucnosti, samo bojim se, mlad je, prodace wand i pare potrositi [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

ja sam od pugovanja na mom serveru digo ruke, cak i neki likovi koje ovi moji iz guilde znaju od ranije su toliko jezivi da ne mogu zul aman da zavrshim za manje od 5 sati a idem uz qrac za badgeve.... a guildiji slackuju mrzi ih da radimo bear run i prodajemo medjeda tt

Edited by Shalala
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...