Jump to content

Crvena zvezda


manager

Recommended Posts

neki sto ima frizuru kao anderson iz Mancestera,video sam da se zagrevao,ali eto nije usao...

Jeste Kleo dobro odigrao,slazem se za njega...sad za ove crnce ostale nemam pojma,ali ta 9ka i nije toliko lose odigrao. Nizak je,ali opet ume lepo da skoci,da se izvije,brz je,tako da mislim da ce biti ok on. Parker,za koga se najvise para dalo i o kome se najvise pricalo,bas bas nista nije pokazao,ali ajde sto ti kazes,malo je igrao. Za ovog Isaha nemam pojma,ja ga bukvalno nisam primetio na derbiju...

videcemo,ima jos vremena...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

isah - delovao mi je do jaja, jak zadnji vezni sa dobrom tehnikom, ume da iznese loptu

kleo - jest da nije nov al nisam imao prilike da ga vidim do sad, deluje mi dosta pokretljivo, jako u duelima, ostaje da vidimo kako daje golove, deluje mi dosta dobro

oumaru - solidne brzine, deluje ko da ima neshto tehnike ali vishe je proveo vremena na zemlji nego na nogama. za sad nit smrdi nit mirishe, videcemo kako ce se prilagoditi

parker - lik je tolko mali da se jedva video na tv-u, samo se o njemu pricha mesecima ali tek treba da pokazhe shta zna

sve u svemu mislim da ce isah biti novi kastiljo, mozhda chak i bolji od njega, kleo solidan napadach, dok za ovu dvojicu uopshte ne mogu da procenim, ostaje da se vidi :)

Link to comment
Share on other sites

isah - delovao mi je do jaja, jak zadnji vezni sa dobrom tehnikom, ume da iznese loptu

kleo - jest da nije nov al nisam imao prilike da ga vidim do sad, deluje mi dosta pokretljivo, jako u duelima, ostaje da vidimo kako daje golove, deluje mi dosta dobro

oumaru - solidne brzine, deluje ko da ima neshto tehnike ali vishe je proveo vremena na zemlji nego na nogama. za sad nit smrdi nit mirishe, videcemo kako ce se prilagoditi

parker - lik je tolko mali da se jedva video na tv-u, samo se o njemu pricha mesecima ali tek treba da pokazhe shta zna

sve u svemu mislim da ce isah biti novi kastiljo, mozhda chak i bolji od njega, kleo solidan napadach, dok za ovu dvojicu uopshte ne mogu da procenim, ostaje da se vidi :)

qft

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Meni se cini da ova zvezda prodaje tekme samo tako, ili bar zelim da verujem posto ne mogu da svrim da neko ko trenira svaki jebeni dan moze da igra kao da nikada u zivotu nije sutnuo jebenu loptu. Ona tuga od desnog beka sto ne moze da pogodi loptu koja se krece po zemlji, ili ostali bednici koji ne mogu da sastave 3 pasa. Tuzniju zvezdu nisam video u zivotu. Sto neko rece Milijas je zalutao u ovu Zvezdu.

Link to comment
Share on other sites

a Milijaš je pa svetska klasa, u pičku materinu. Ok, zna volina da šutne, i to je to

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da,da,citao i ja to danas...

extra bi bilo da nas bace u neku 3. ligu npr...da nam lupe samarcinu,pa da vidimo koliki smo zaista klub. Lepo dotaknes dno,i krenes iznova,sa par iskusnih igraca koji ce ostati(jer nemaju ni gde da odu),i pokusas da se vratis na tron...trebace jedno 4-5 godina,ali bolje i to,nego ovako da se vucaramo...

ako je mogao Juve,mozemo i mi!!! :))))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...