Jump to content

Crvena zvezda


manager

Recommended Posts

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako B92 nezvanično saznaje, trener Crvene zvezde Zdenjek Zeman podneo je ostavku posle samo dva odigrana kola u Meridijan Superligi.

Loše igre i rezultati u pripremnom periodu već su uzburkale situaciju u klubu, a ništa bolje nije bilo ni početkom takmičarske sezone. Posle blede partije u Nikoziji i remija sa Apoelom (2:2), Zvezda je izgubila u Novom Sadu od Vojvodine, a u subotu je remizirala sa Banatom 0:0.

koja smo nesreca od tima...

Link to comment
Share on other sites

bitno je da je Bunja ostao..

Vidim sad da su kandidati Stepanović, matori alkos, Đukić (važi što će on da dođe u Zvezdu, kako ne) i Pižon, koji je kandidat za trenera svake godine.. crno nam se piše izgleda..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

bitno je da je Bunja ostao..

Vidim sad da su kandidati Stepanović, matori alkos, Đukić (važi što će on da dođe u Zvezdu, kako ne) i Pižon, koji je kandidat za trenera svake godine.. crno nam se piše izgleda..

[roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa dal su oni normalni prave ekipu ne jednu sezonu ne jednu polusezonu vec za jedne pishljive pripreme ocekuju da trener od ovih nashih lezilebovica napravi igrace... kreteni... nek istrpe jednom loshe rezultate sa jednom dobrim trenerom... budale... ma koji jurac i gledam i nerviram se, ne znaqm sta mi to treba... sve je prslo kao i cela drzava...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

danas u 20:15h prva zvanicna utiakmica na marakani..

posle dve tuzne utakmice u ligi u gostima (poraz u novom sadu protiv vose 0-2 i remi protiv banata 0-0) kao i remija u prvoj utakmici kvalifikacija za kup uefa protiv apolona na kipru 2-2, nas voljeni tim igra prvu utakmicu u sezoni na marakani. u velikoj smo krizi iako sezona nije ni pocela, prica se o ostavci zemana, dolasku/odlasku igraca, kvalitetu pojacanja, a evo sada i radikalnih poteza navijaca iako ne verujem da ima ista od toga (sem normalnog razgovora i poslednjeg upozorenja), to sto vitja cita press to je druga stvar :*

cene karata su 300 sever/jug 500 istok a zapad 600dinara.

ocekuje se lose vreme, tacnije, najavili su kisu i pljuskove za popodnevne sate :\

sve u svemu, nadam se pobedi i prolasku u kup uefa, posto smo, cini mi se, ipak i ovako tuzni kvalitetniji od apolona.

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

Cuo sam juce da mu je neki lik lupio samar, kad su se navijaci pokoskali sa igracima na treningu. Ali ne znam sta je taj lik mislio, da nece mozda posle toga Koroman bolje da igra?

Zamisljam Toplicu kako izlazi pred igrace i govori:"Niko ne sme da vas bije" :D

Izgleda da ide Kastiljo u Everton.

Srecno veceras!

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

idioti,umesto da otvore tribine,lupili cenu posto znaju da nam je ovo poslednja evropska tekma..

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...