Jump to content

Premier League


ArktickaLubenica

Recommended Posts

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma nek mi popuse kurac jebem im mamu Englesku. Ako nisi sa Britanskog ostrva moras da budes 10 puta bolji od ostalih da bi dobio tu nagradu. Gigs jeste dobar ali ovu sezonu nije medju deset, a kamoli najbolji igrac lige. Covek je poceo 12 utakmica, jos 12 sa klupe, zbog lose igre zamenjen na poluvremenu nekoliko puta i zabio 1 gol. Vidic 30 utakmica, najbolje ocenjeni igrac ove godine, 4 gola od kojih su 2 donela pobedu Mancesteru, a na kraju Gigs dobija trofej. Smesno.

sinister, kakvo silovanje???

Edited by MI5T

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

jebote stvarno su mi postala smesna ta glasanja za najbolje igrache.Prestao sam to da pratim kad je Kanavaro postao najbolji igrach na svetu i PRVI odbrambeni ikad(a pre toga Maldini i Roberto Karlos nisu dobili) ispred jebenog Anrija koji je dovukao tada Arsenal do Lige sampiona,igrao finale svetskog prvenstva sa Francuskom itd itd,sramota je da Anri nikad nije uzeo titulu za najboljeg igracha.Tako mi je sad i smesno ovo za Gigsa,jeste on cale i sve,ali Vidara,Lampard i Dzerard su ove godine bili naj.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ma nek mi popuse kurac jebem im mamu Englesku. Ako nisi sa Britanskog ostrva moras da budes 10 puta bolji od ostalih da bi dobio tu nagradu. Gigs jeste dobar ali ovu sezonu nije medju deset, a kamoli najbolji igrac lige. Covek je poceo 12 utakmica, jos 12 sa klupe, zbog lose igre zamenjen na poluvremenu nekoliko puta i zabio 1 gol. Vidic 30 utakmica, najbolje ocenjeni igrac ove godine, 4 gola od kojih su 2 donela pobedu Mancesteru, a na kraju Gigs dobija trofej. Smesno.

sinister, kakvo silovanje???

Torres [:D]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...