Jump to content

Premier League


ArktickaLubenica

Recommended Posts

Bash lupetash :)

Svi smo mi navijali kao deca za Zvezdu ili Partizan sa svojim matorcima :) Ali nismo znali za bolje :)

Kada se u nashoj ligi bude igrao bolji fudbal nego u parkitjima onda tje tu biti mesta za moju podrshku ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovako, nemam vremena, na poslu sam, pa cu da skratim. Navijam za Zvezdu i taj klub nisam JA odabrao, nego sam ga nasledio od matorog, koji me prvi put odveo na utakmicu kada sam imao 6-5 godina. On je takodje veliki navijac i njega je matori vodio na utakmice od ranog detinjstva. Hocu da kazem da navijanje za klub nije stvar izbora nego nesto sa cim se covek radja. Kod tebe ocigledno nije takav slucaj. Matorog nije zanimao sport, nisi pratio fudbal kad si bio klinac, gledao si onu utakmicu kada je Liverpul uzeo Ligu sampiona i rekao sebi "Jao, ovi su dobri, ja navijam za njih". Hoces li navijati za Liverpul ako ga izbace u drugu ligu? Secam se pre desetak godina kada je Lids bio mocan, puni forumi njihovih navijaca. Sada, kad je klub bankrotirao i ispao u trecu ligu nema ih nigde.

I to što ti preDCi ololol nisu znali za bolje je razlog da iako si iz Brčkog navijaš za klub iz Beograda? [:D]

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

@MI5T

druze, moj caca nije video profesionalni fudbal do svoje 20e godine, kada je sisao sa sela onda je video zvezdu i kako ja od njega mogu da nasledim nesto? :)

sta bi bilo da je tebi neko iz porodice bio serijski ubica? i ti bi to nasledio jer je tradicija u pitanju?

ne mozes sve stvari vezati za tradiciju i neke pretke, formiraj svoju licnost, a ne licnost svog cala ili dede ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

@MI5T

druze, moj caca nije video profesionalni fudbal do svoje 20e godine, kada je sisao sa sela onda je video zvezdu i kako ja od njega mogu da nasledim nesto? :)

sta bi bilo da je tebi neko iz porodice bio serijski ubica? i ti bi to nasledio jer je tradicija u pitanju?

ne mozes sve stvari vezati za tradiciju i neke pretke, formiraj svoju licnost, a ne licnost svog cala ili dede ;)

hocesh da kazesh da je tvoj caca <20 godina kada si se ti rodio? [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ovako, nemam vremena, na poslu sam, pa cu da skratim. Navijam za Zvezdu i taj klub nisam JA odabrao, nego sam ga nasledio od matorog, koji me prvi put odveo na utakmicu kada sam imao 6-5 godina. On je takodje veliki navijac i njega je matori vodio na utakmice od ranog detinjstva. Hocu da kazem da navijanje za klub nije stvar izbora nego nesto sa cim se covek radja. Kod tebe ocigledno nije takav slucaj. Matorog nije zanimao sport, nisi pratio fudbal kad si bio klinac, gledao si onu utakmicu kada je Liverpul uzeo Ligu sampiona i rekao sebi "Jao, ovi su dobri, ja navijam za njih". Hoces li navijati za Liverpul ako ga izbace u drugu ligu? Secam se pre desetak godina kada je Lids bio mocan, puni forumi njihovih navijaca. Sada, kad je klub bankrotirao i ispao u trecu ligu nema ih nigde.

ko kaze da zvezda nije moj zivot?

ovde se prica o premier ligi.

nemoj pricati nesto sto ne znas

Bring It

Link to comment
Share on other sites

sto volim ovo <random klub> je moj zhivot :-) volim partizan, navijam za isti od malena kad me je cale prvi put odveo na utakmicu, al' partizan nije "moj zhivot" niti bih "dao zhivot za partizan" [:D] zheshce mi idu na kurac ta proseravanja ;) kad bi sutra stavili katanac na zvezdu vecina vas kojima je "zvezda zhivot" bi se samo okrenuli na drugu stranu i nasli novu zanimaciju ;)

Link to comment
Share on other sites

sto volim ovo <random klub> je moj zhivot :-) volim partizan, navijam za isti od malena kad me je cale prvi put odveo na utakmicu, al' partizan nije "moj zhivot" niti bih "dao zhivot za partizan" [:D] zheshce mi idu na kurac ta proseravanja ;) kad bi sutra stavili katanac na zvezdu vecina vas kojima je "zvezda zhivot" bi se samo okrenuli na drugu stranu i nasli novu zanimaciju ;)

haha

pa ne kazem DA BI DAO JEBENI ZIVOT ZA ZVEZDU JEBOTE!

mislio sam da cete me razumeti

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Bash lupetash :)

Svi smo mi navijali kao deca za Zvezdu ili Partizan sa svojim matorcima :) Ali nismo znali za bolje :)

Kada se u nashoj ligi bude igrao bolji fudbal nego u parkitjima onda tje tu biti mesta za moju podrshku ;)

Dobro, ocigledno drugacije razmisljamo ali nije ni bitno. Navijajte za koga hocete, ko sam ja da vam solim pamet.

Znam da preteram u zadnje vreme. Verovatno zbog toga sto se moj klub se raspada, a ovi puni para, igraju Ligu sampiona svake godine, pa je verovatno to u pitanju :)

Jedva cekam da neko pomene Mancester ili Liverpul pa da pocnem da kenjam.

I to što ti preDCi ololol nisu znali za bolje je razlog da iako si iz Brčkog navijaš za klub iz Beograda? [:D]

Dobro brate, uobicajena je praksa da navijas za lokalni, seljacki klub i jedan veliki. Osim toga ja sam u specificnoj situaciji posto mi je matori pre rata bio kamiondzija, vozio traktorske kabine za IMT [:D], tako da sam kao klinac bio redovan na Marakani, a i na gostovaljima ako se igralo u Beogradu.

sto volim ovo <random klub> je moj zhivot :-) volim partizan, navijam za isti od malena kad me je cale prvi put odveo na utakmicu, al' partizan nije "moj zhivot" niti bih "dao zhivot za partizan" [:D] zheshce mi idu na kurac ta proseravanja ;) kad bi sutra stavili katanac na zvezdu vecina vas kojima je "zvezda zhivot" bi se samo okrenuli na drugu stranu i nasli novu zanimaciju ;)

Jbg, svi veliki klubovi iz Istocnog bloka su u govnima ali nece to vecno trajati. Zvezda, Partizan, Dinamo Bukurest, Hajduk... sve su to klubovi sa velikom bazom navijaca koji mogu da napune stadion od 100 000 mesta, a malo je takvih u Evropi. Kad moze Dinamo Kijev, mozemo i mi samo da se konacno isteraju lopovi iz naseg fudbala i da se privatizuje po spanskom sistamu. Bice para makar za Kup UEFA.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

ko kaze da zvezda nije moj zivot?

ovde se prica o premier ligi.

kljucno..

dakle za navijanje postoji drugi topik..:)

a i normalno je da neko odabere neki klub za koji ce da navija iz lige koja je najjaca na svetu i koju gleda odkako je 1. put upalio televizor..:) (racunam da su svi ovde u rasponu otprilike od `82-`88 god)..u redu je zvezda i sve to ali vole se i drugi

Link to comment
Share on other sites

haha

pa ne kazem DA BI DAO JEBENI ZIVOT ZA ZVEZDU JEBOTE!

mislio sam da cete me razumeti

ma nisam mislio konkretno na tebe, nego imam naviku da ponekad chitam komentare na b92 pa sam isfrustriran glupostima :D

Link to comment
Share on other sites

pa niko odavde ne moze da kaze da je navijac nekog inostranog kluba jer jelte, ne ide na tekme, on je supporter klasican, koji gleda preko TV-a tekmu i to je to.Niko ne ide na Enfild ili Stamford(na koji ne idu ni najvatreniji celsijevci) da bi podrzao klub.Svako ima san da eventualno ode par puta i oseti tu atmosferu, ali daleko je to od navijanja.Zato jeste istina da mozes da NAVIJAS samo za klub iz svoje zemlje, ali u kakvom je stanju liga, ko voli da stvarno gleda fudbal, nema sta da vidi.

~~

Link to comment
Share on other sites

ne kazem da je nezasluzena pobeda, kazem za golove. Prvo se odbije od De Jonga i promeni putanju pa onda Teveza usere od stativu. Ali da treba utd da dobije, treba... Ocigledno su najkonstantniji tim u engleskoj i zasluzili su titulu, mada i da je pool uzeo ne bi bilo nezasluzeno... Sad je definitivno sve gotovo sem ako se ne desi cudo

~~

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...