Jump to content

SD Partizan 08/09


Lex

Recommended Posts

dao je dva...

@prota

naravno da je bolje sto nije bio prenos partizana jer bi gomila ljudi ostala kod kuce....jebiga za vas koji niste blizu bga bas...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro je, nisu skroz bachene pare za krakatog.

Vlado, ma lol shto bi ostali kutji. Realno niko bash i nije ishao da gleda Partizan - OFC da bi video odlichan fudbal nego da proslave titulu. Ko je hteo da ide, ishao bi. A i prethodnih godina su prenosili proslave titule i u napetijim sezonama.

Peders.

Link to comment
Share on other sites

dobili Hemofarm posle fenomenalne poslednje cetvrtine, posle nekih sjajnih zakucavanja lazmija.

tepic izmislio kosarku!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

što će se realno i desiti. Ja sam zadovoljan sa jednom pobedom, dve su već ultra dobar rezultat, a šanse da uzmemo titulu se mere od 0-5%

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

TAKO JE BRE,TRPAJ ZVEZDO GLUPE GROBARE!!KARAJ ZHIVINU!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa valjda imamo neke protekcije, sunce mu poljubim :\

nego, odlozena 4. tekma za cetvrtak umesto da se igra u sredu.

odlozeno vam je i finale kupa, isto za cetvrtak, i to sve zbog dolaska nekog amera u bg, dal je potpredsednik ili neki sekretar, al neka budza u svakom slucaju :)))

Link to comment
Share on other sites

idem na finale kupa, basket osvajamo ionako :D

a dolazi potpredsednik usa valjda :/

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

realno,neverovatno losh procenat shuta za tri je omogucio zvezdi ovu pobedu.Drago mi je samo sto necete proslaviti titulu pred vashim navijachima :))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

realno, gotovo je u četvrtak, da se ne lažemo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

najgora utakmica Partizana u sezoni jbg...ali ljudi onom Shtimcu bash nedostaje nekoliko dasaka u glavi :) reci za njega da je debil je blaga rech :)

trebalo je njega poznavati dok je mladji bio, na moju nesrecu ziveo preko puta mene :(

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

najsmesnije mi sto mi vodimo 8 razlike i idemo shut na Shtimca za 3 poena gde on mashi ceo kosh naravno.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...