Jump to content

SD Partizan 08/09


Lex

Recommended Posts

e ljudi,vidimo se veceras! :)

vidimo se torimax :)) ponesi Kezmanov dres i slikaj se sa Misom Tumbasom na ulazu obavezno :)))

i ne brini, hteo sam da glasno uzviknem kada te vidim ''ZGAZI CIGANA!!!'' ali necu, naravno, jer vidim da si pravi Grobar ;))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i ne zaboravi Lesko,sledeci njen korak je "jel mogu da stavim strap on da te karam?" :))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

lesko baxuz ;/

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

evo vratih se...

prvo,grujo sisaj ga :)).

drugo,jbg vlado,ako ti je tako lakse ;).

trece,partizan je mnogo lose igrao.Da li su se opet uplasili ili nesto,nemam pojma,ali 3/4 ih nigde nije bilo,pa su se tek onda valjda opustili...

sto se atmosfere tice,dosta je lose ovo bilo...u par navrata je to licilo na taj neki potencijalni spektakl,ali dosta lose sve ukupno...ne bih da zalazim dalje u detalje,verujem da vas ne zanima...

inace,meni je bilo super,samo da znate!! :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

^lesko egzibicionista, pred 20 k ljudi sve pohvale :D

btw, ja sam i dalje za pionir...i ostacu....jer sad ode masa ljudi koja ode samo da bi otisla....koji nikad nisu otisli u pionir...kao sto je i za poslednji derbi bio tuga i ocaj.....

a jbga...nemamo razloga da zalimo ljudi :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

evo vratih se...

prvo,grujo sisaj ga :)).

drugo,jbg vlado,ako ti je tako lakse ;).

trece,partizan je mnogo lose igrao.Da li su se opet uplasili ili nesto,nemam pojma,ali 3/4 ih nigde nije bilo,pa su se tek onda valjda opustili...

sto se atmosfere tice,dosta je lose ovo bilo...u par navrata je to licilo na taj neki potencijalni spektakl,ali dosta lose sve ukupno...ne bih da zalazim dalje u detalje,verujem da vas ne zanima...

inace,meni je bilo super,samo da znate!! :)))

pa i to shto je bilo bilo je dobro imajuci u vidu koliko je pozera bilo kao shto si ti i tvoja riba i tako dalje.

djoki brate moj bez uvrede ali tako je.

a prosto ne mogu da verujem koliko idiota ima, i odlaze na onaj mrtvi b92 i salju tu neke komentare. znachi prvi komentar neki kompleks salje.

mozes misliti koliki su jadnici ti ljudi kad su se nacrtali prvi da komentarisu i preporucuju.

cska je tim i po, i tu nema price, momci su dali sve od sebe i svaka im cast.

svaka cast treba vremena, iskusnijih igraca, novca, kontinuiteta i tako dalje.

aj da ostavim da neki drugi ludaci komentarisu...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

vec 3 meca nam pisaju u zenice....

secam se onih nosenih nekih na nasoj polovini na -30 itd

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

zvao me ortak 2 sata pre tekme kao jel ocu da idem jer ima karte 2 :D uh vrh mi je bilo, promukao sam...smorili me ljudi koji nisu navijali itd.

funny situacija sto su na poluvremenu zatvorili chesme u hodnicima da bi naplacivali 100 dinara casu vode a 110 casu koce. a na kraju tekme sve cesme rade :D

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

zvao me ortak 2 sata pre tekme kao jel ocu da idem jer ima karte 2 :D uh vrh mi je bilo, promukao sam...smorili me ljudi koji nisu navijali itd.

funny situacija sto su na poluvremenu zatvorili chesme u hodnicima da bi naplacivali 100 dinara casu vode a 110 casu koce. a na kraju tekme sve cesme rade :D

+1 za oba :D

previse tapkarosa, dosta pozera, pogotovo na severu, gde bukvalno 2/3 nije ni zapevalo... pevanje je bilo realno sranje, pogotovo u poredjenju sa prethodnim tekmama... ali u svakom slucaju mi je bilo ok, ali je isto tako moglo da bude mnogo bolje

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

aprililili?

komentar sa b92

Partizan bruka Srbiju po Evropi bez ijedne pobede u 3 meca !!A sto je najgore totalno nezasluzeno imaju ugovor koji im obezbedjuje mesto u Evroligi...

Prestanite da nas brukate i da nam unistavate kosarku grobari!!!

boli me pamet

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

jebeno sjajno :))) jedan od retkih sportista kojeg stvarno postujem....a da ne pominjem ubedljivo najbolji stranac koji je ikada prosao kroz partizan....Hvala mu sto nije pobegao za parama kao svi ostali cim im se pruzila prilika....i pogazio sve sto je pre pricao...

Kao mali ucen sam, da za njega navijam,

gde god igra da ja pratim, sveto ime PARTIZAN.

To su nam uskratili kriminalci najveci, pokrali

su oni sve,a najvise Grobare. Ali necemo im mi,

nikad to oprostiti, vec cemo ih redom sve,

nabiti na kolceve. Pa ce opet Grobari,

stazom slave hodati,

a na nasem Jugu pesma ce se tada oriti,

Samo napred Partizan,samo napred Partizan...

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...