Jump to content

SD Partizan 08/09


Lex

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

izgoreće ovi zvezdini klinci u subotu, i večeras su pred kraj do jaja popustili

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

partizan sevojno 3:0,za tekmu ne mogu da kazem kakva je bila posto sam true navijac i navijao sam nisam gledao tekmu olol,a navijanje je bilo onako,dosta pozera, bilo je interesantno jedno vreme kad su se "kobajagi"prozivale dve strane tribina i tako...

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

mislim da hoce da kazhe da ste omalovazhili protivnika :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

I vi ste ga omalovazavali, samo gore, na terenu. Mada su ti navijaci stoka, i da je Partizan izgubio bar bi mi bilo drago shto su ispali glupi k'o kurac.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

to prichash josh od 2:0 :))...nisam siguran

pa zato što nisam očekivao da mogu klinci da uzmu jednu, ili dve. Sad su naloženi, a baš to mislim da će biti pogubno, da će da se zalete, i da popiju -10 u prvom poluvremenu, koje neće moći da stignu. Drugi scenario je da u nekoj egal završnici izgube zbog manjka iskustva, što smo videli da je skoro moguće u 3. i 4. utakmici kad je partizan stizao, ali nije mogao do kraja. Realno gledano, sve je na strani partizana, i šanse su 70-30% za vas

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

deste

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Lagao bih kad bi rekao da nije zasluzeno osvojena 8 titula za redom.Zvezdu je pre svega unistila bezidejnost u napadu,mnogo su se ispucavali,Rasic je pokidao danas.Nastavlja se dominacija :)

elem

CIGANI STE UZELI NEKU TITULU OVE SEZONE U NEKOM SPORTU,MOZDA U SAHU HOEHEHOEHE :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

najjaci je lik koji se zali na sudije i kao, stidite se, sudije vam uzimaju titulu bez njih nista ne mozete...lol

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ma imamo kompleks.

btw, organizacija je bila ocajna...3 moja ortaka su otisla i sa kartama ih panduri nisu pustali u halu mogli su i batine da dobiju....:/

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Nisu to pravi zvezdashi, to su ili deca ili neki shto nikada nisu porasli :). Isto vazi i za grobare koji se tako ponashaju.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...