Jump to content

SD Partizan 08/09


Lex

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znachi neverica, ludovao sam pored kompa dok sam gledao u shkoli, gleda me ceo fax ne veruju kroz koji delirijum prolazim. hahaha.

Svaka cast momci!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

vratio se sad (napokon nasao kartu), neverovatno....10 godina zivota ode....

svaka cast ! :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

mislio sam da cete da izgubite posto sam vas singlirao u hendikepu,a hendikep je bio 1,tako da je zivot nasao kako da se poigra sa mnom,a i da vi budete srecni :)))

Sve u svemu,gg.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kom narednom periodu ?:D domace prvenstvo je sviranje kurcu :D pa samim plasmanom u top16 partizan dobija vise bodova nego osvajanjem nase lige :D sto implicira da smo najebali :D (zvezda)

Konkretno za tachno 3 godine ce, eventualno, osvajanje jadranske lige ove godine, doneti benefit Partizanu.

a evo shta kaze realni trener zvezde

Pešić: "Partizan zaslužio Evroligu"

Trener Crvene zvezde Svetislav Pešić izjavio je da je "Partizan ove sezone najbolji klub na našim prostorima".

Pešić je, komentarišući odluku Skupštine Evrolige prema kojoj je Partizan praktično obezbedio učešće u najjačem evropskom takmičenju još najmanje dve sezone, rekao za 'Sportski žurnal' da "bi u Evroligi trebalo da igraju timovi koji su to zaslužili rezultatima" i dodao da "u ovom trenutku to zaslužuje samo Partizan."

"Znam da se zvezdašima moje mišljenje neće svideti ali Partizan je i ove godine najbolji klub na našim prostorima. Zvezda prvo mora da stvori klub, tek smo počeli da pravimo tim. Tek kada ostvarimo ta dva zadatka možemo da razmišljamo o igranju u evropskoj eliti," rekao je Pešić.

"Kada bi se Evroliga igrala tako što se okupe dva biznismena, pozovu jednog trenera i rade jednu sezonu onda ona ne bi brojala 24 nego 84 kluba. Svi bi mogli da igraju. Uvek zastupam ideju da Evroligu igraju timovi koji su to zaslužili rezultatima. U ovom trenutku iz Srbije to jedino zaslužuje Partizan. Ostali treba da se bore," kaže trener Crvene zvezde.

Boldovani deo je kljuchan.

edit: trenutno bodovno stanje....Partizan 74 boda, Hemofarm 28, FMP 22, Crvena zvezda 14

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...