Jump to content

SD Partizan 08/09


Lex

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mire Radović igra za varšavsku Legiju. Standardan prvotimac.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

jbte uvek sam hejtovao caleta sto se dere na tv kada gleda tekmu,ali sada jbte kolko me iznervirao onaj tripkovic penio sam na usta,lik je bar 5 puta izgubio loptu kada je bilo gusto... >.<

GG

sevilja,dobro,nije pala petarda ako ista,ovo sam i ocekivao (nadao)

a sad objektivno,u svim sportovima,eto 10 dina da gledamo samo je partizan uradio nesto u evropeji,tako da:CIGANI ZABORAVITE BARI MI SMO NAJJAKIJI !!!1

Um caruje, Dundo Maroje!

Link to comment
Share on other sites

KAKO SE SISAJU GROBARI KAD IDU NA EVROPSKE TEKME?

NA NULU

HAHHAEHAHEAHEHA

[8D] [8D] [8D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

KAKO SE SISAJU CIGANI KAD UZMU TITULU U BASKETU?

NA ..oh wait..

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ja mrzim Novicu iz ne mogu da se setim koje priche,da li neke Lexove ili Hajlijeve,neko od njih ih zna sa basketa,tako nesto :))))))0

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma velickovic se malo emancipovao :D sad je cool :D pre je bio klasicni mrstavac iz zemuna :D

a za tepica nemoj da serete kad je decko genije :D ovo mu je prva sezona u euroligi gde ima veliku minutazu i igra ko zmaj za razliku od tripka koji igra 10 sezona i stalno se ceka da udje u formu svaka sezone je njegova napravice bum bla bla bla :D tresla se gora rodio se mis decko ne zna da dribla igra 1 na 1 uzasna pik n rol uzasan kretnja uzasna borbenost nema :D jedino ima onaj sut ali dzaba

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...