Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chudi me da iako sam poslednjih 2h pred kraj mrtav umoran, kad dodjem kutji nema nishta od spavanja .. a spavam 4-5h dnevno. kapiram da tje vikend biti blast! pretvoram se u kruka jbt :]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

podjem u dgra da zavrshim jeednu primarnui stvar, u medjuvremenu odradim sekundarnu i tercijarnu i anravno pijan zaboravim da odradim ovu primarnu. pa pushite mi qrac vi sa studija B:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

chudi me da iako sam poslednjih 2h pred kraj mrtav umoran, kad dodjem kutji nema nishta od spavanja .. a spavam 4-5h dnevno. kapiram da tje vikend biti blast! pretvoram se u kruka jbt :]

matori vodim te u zivot za vikend :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Windows je sranje.

Uzmem ti ja jutros onaj hard od 500 GB, donesem kući i prikopčam da kloniram boot particiju. Odradim preko Hirena, skinem stari da probam, i klonirani Win zabode na login ekranu. Probam da repairujem sa win diska, stari DVD-ROM neće da butuje uopšte, a nazovi novi rezač neće da čita lepo CD-ove i RW-ove. Narežem win disk na DVD sa starog harda, krenem repair i on krene da zabada na nasumičnim mestima.

Na kraju uzmem disk i krenem da reinstaliram sve živo. Rezime: četiri ipo sprcana sata za ono što je trebalo da se završi za pola sata max, sa sve kopiranjem kompletnog starog diska.

Sad sam došao iz teše gde sam istresao nagomilano nezadovoljstvo, izvalio sam za šta koja sprava služi, sad je baš super vrh. U povratku sretnem neku rodbinu kod Maksija koju nisam video 5-10 godina, jedva ih poznah a oni mene jok uopšte. Izvalim da su izrodili i decu, jebote život imam jedno troje sitnih braća i sestara od tetke i ujaka koje ne znam i oni mene ne znaju.

Link to comment
Share on other sites

Windows je sranje.

Uzmem ti ja jutros onaj hard od 500 GB, donesem kući i prikopčam da kloniram boot particiju. Odradim preko Hirena, skinem stari da probam, i klonirani Win zabode na login ekranu. Probam da repairujem sa win diska, stari DVD-ROM neće da butuje uopšte, a nazovi novi rezač neće da čita lepo CD-ove i RW-ove. Narežem win disk na DVD sa starog harda, krenem repair i on krene da zabada na nasumičnim mestima.

Na kraju uzmem disk i krenem da reinstaliram sve živo. Rezime: četiri ipo sprcana sata za ono što je trebalo da se završi za pola sata max, sa sve kopiranjem kompletnog starog diska.

Sad sam došao iz teše gde sam istresao nagomilano nezadovoljstvo, izvalio sam za šta koja sprava služi, sad je baš super vrh. U povratku sretnem neku rodbinu kod Maksija koju nisam video 5-10 godina, jedva ih poznah a oni mene jok uopšte. Izvalim da su izrodili i decu, jebote život imam jedno troje sitnih braća i sestara od tetke i ujaka koje ne znam i oni mene ne znaju.

bar ti nije iscurela voda iz saksije po hard disku

Link to comment
Share on other sites

jbt komirao se na chuku vremena i onda stondirao u krevetu i zakasnio u roditj i morao da odem u tempo .. bozhe koje je ono sranje. na istom rafu stoje pivo,detardzent i uloshci .. raspored katastrofa, josh se i vidi da dolaze sve neki shlogirani ljudi, em su kasirke katastrofa, 2 artikla nisu htela da prodju chitach i "ne mozhete da ih uzmete". da nisam knoren lupio bih joj shamarchinu.

matori vodim te u zivot za vikend :D

ajde i to chudo da vidim [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...