Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

од данас сам поносни (до мојега) власник новог формата личне карте (БЕЗ биометријског чипа - дувај га Велики Брате).

јуче сам сјајно време провео у кафани са другарима, после и мала блеја код мене, данас леп дан, пун сам елана, пршти ми тастатура под прстима.

рад, рад и само рад...

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Prvo skoci pa reci hop, ako ti je frka uzmi neki dop.

Od tih groznih dejtova, srce ce da te bole,

ali nista ne brini uteha je Kole.

Kosovac Dragan sigurna je luka,

za razocaranog coveka punog ljubavnih muka.

On je kao stena ljubavi HomoNomne

Kad ti zle zenturace musko srce slome.

Ma, igore, nece jeca da se ljuti ako je prevaris sa koletom!

:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

obrt u prichi nastatje tada kad ni kole ne dodje sutra na rhh, onda ce margi sve da vas bije =o))

ZAPRAVO! lepo ti nemke napravi kuflice za subotu pa ponesi na kuglanje, taman inicijativa za margija da ne proda za to =o)

a ovom igoru buttplug od 2 cola sto mu je permanentno embedovan dok je na poslu evidentno ne mozhe da zameni strasTni manloveing koji mu inache pruzham...moracemo da mu fitujemo shiri jer ga zaista taj posao pretvara u matorog ljigavog hejtera...ipak...chak i pored toga dobro skichi kad ga trpam =o)

Link to comment
Share on other sites

obrt u prichi nastatje tada kad ni kole ne dodje sutra na rhh, onda ce margi sve da vas bije =o))

ZAPRAVO! lepo ti nemke napravi kuflice za subotu pa ponesi na kuglanje, taman inicijativa za margija da ne proda za to =o)

a ovom igoru buttplug od 2 cola sto mu je permanentno embedovan dok je na poslu evidentno ne mozhe da zameni strasTni manloveing koji mu inache pruzham...moracemo da mu fitujemo shiri jer ga zaista taj posao pretvara u matorog ljigavog hejtera...ipak...chak i pored toga dobro skichi kad ga trpam =o)

:(

Ja napisem onako veselu pesmicu, i umesto cvetica dobijem "buttplug" "colove" "enbeding" "fitovanje" :(

Inace primeticete da :

1. Nemke nece na rhh ima date

2. Kole najavljuje nedolazak na rhh

Saberimo 2 i 2 i zakljucimo da mene neko ovde vara :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

To nije losa ideja, i onako sam prosli put nosio na rhh, sad bih mogao na kuglanje :)

@Igore

pesmica je jako nadahnuta, hvala ti na recima podrske u njoj izrazenim :)

cmok...

@Kole

ne vredi vise da krijemo, provalio nas je...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

rad? platjaju te za forumashenje? jebote, koji sam ja pogreshni faks zavrshio....

е, да је то једино погрешно...

:)

гле'ј своја посла...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ovom igiju je stvarno bilo teško na moru.

Prvo skoci pa reci hop, ako ti je frka uzmi neki dop.

Od tih groznih dejtova, srce ce da te bole,

ali nista ne brini uteha je Kole.

Kosovac Dragan sigurna je luka,

za razocaranog coveka punog ljubavnih muka.

On je kao stena ljubavi HomoNomne

Kad ti zle zenturace musko srce slome.

zvezda potkrovlja i suterena

i ne mogu kiflice na kuglanju, alo!

Link to comment
Share on other sites

cuti, medlin, i nazad u kuhinju. tanjiri se nece sami oprati

чуј, "бежи у кухињу". немој да се пројектујеш, ђарма-миџит-факеру.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam odspavao malo i sanjamo sam kako sam kao na probnom radu kao profesor i posle chasa dolaze mi deca i nude mi lobe,u fazonu "profesore,imamo neku kvalitenu robu hocete da se cepnete jednom" i ja kao nema frke razvlachi!

I tako ja profesor shmrchem lobe sa djacima na kaderi [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

чуј, "бежи у кухињу". немој да се пројектујеш, ђарма-миџит-факеру.

ja sam barem pichka sa velikim P i dalje, a ti si pichka koja je to poslednji put bila dok je umotavala faraone u zavoje pre nego sto bi ih poslali na poslednje putovanje Nilom. :*

a ti srecko, cuti :). mozesh da kazesh da sam hejter, ali dobro znash da ne mozesh da kazesh da nisam u pravu po onom pitanju. :D

@topik

isplaniran mi svaki dan do sledece srede do u minut....uzas. ne volim takvu izvesnost

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...