Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebote kakav sam shit probao sinoc, imao sam osecaj da su mi kolena u obliku dvolitre jelena... jasno ti je na sta si licio kada ujutru dobijesh poruke od 7 drugara "jesi li dobro/ziv/citav/bio u bolnici/budalo pijana volim te" :P
jenkem matori? ;))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

jebote kakav sam shit probao sinoc, imao sam osecaj da su mi kolena u obliku dvolitre jelena... jasno ti je na sta si licio kada ujutru dobijesh poruke od 7 drugara "jesi li dobro/ziv/citav/bio u bolnici/budalo pijana volim te" :P

Moar info plox.

Link to comment
Share on other sites

Kolko jadan mogu da ispadnem pijan ponkad :(

Odo da spavam

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

po dvadeseti put mi je procurila klima po zidu jer je keva nabila odvod u flašu "da ne kaplje komšijama". stvori se čep čim nivo vode u flaši dođe do creva.

naravno, mi smo jedini u zgradi kojima klima ne kaplje na travu ispred.

muka je kad živiš sa botom, ma koliko dobronameran bio...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...