Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ae samo vi lagano

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jutro dobro...

Ambrozija je dobro rodila ove godine...mislim da su usevi probili sve rekorde...raspada mi se nos, placem, naduven sam, boli me grlo i imam stomacne probleme...a i ponedeljak je...a i zakasnio sam sat vremena na kuglanje u subotu...

Ali, ipak, citat iz nekog vestrna: "Mrtav covek zna samo jednu stvar - da je bolje biti ziv!" :)))

@AlexG

Edesi Ale...:)

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Probudio me lik iz prodavnice kompova gde sam naruchio moj. Sve su uspeli da nadju osim procesora, umesto q9450 nashli su samo q9550, 30-40jura razlike... Sutra cu prolly da odem kod njih da potvrdim to i da se nadam da cu do kraja meseca uzeti isti! I r happy!

Sad cu da problejim malo pa cu d'idem da trchim malo! Vecheras mi se draga vraca iz sela tako da je happy happy joy! :]

.

Link to comment
Share on other sites

kako se lepo funckionise po ovom vremenu to je strasno, ustao normalno, izasao napolju bas prijatno, doslo mi da poletim od srece, na poslu harmonija vlada :) ovaj dan ce u crveno slovo da ide hehehe :D

ne bih da mrachim.. al dan josh nije gotov.. [b)]

@topik.. volim goste koji dolaze za vreme ruchka.. sad moram i da spremam ruchak. zlo. odoh.

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

lol, bio na pecanju sa drugarom, uhvatio jednu malu shtuku:)

ahahaha :D

kod nas sad sezona skobaljanja nema stuke ovde :D

@topic :

Vratio se iz bolnice,ishao na pregled ono je strashno privatnik zakon jebo ih bolnica onakva.

(jes da te privatnik odere,al vredi)

blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

lol radno na slupo, al sam zato sabio italijansku salatu iz Hleb i kifle tm, dosta para ali je tako dobra sa sve mesom i kackavaljem, uf uf.

sad nazad na ostatak slapo.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Vratih se sa faxa i ocekivao da se skine nedeljna epizoda geassa kad ono k*ta ... torrenti vec drugi dan poceli da zajebavaju i da se vuku po 10kbps :(

izgleda da mi se nesto zeznulo ili da sezam opet se drnda (a mozda mi usporavaju vezu BIA AGENTI KOJI POSMATRAJU SVE NAS!!!!!)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ustao, pijem kafu..

cekam dase matori vrate iz prodavnice, pa da pravimo warplan [:D]

glava me nesto sitno boli..

btw ortak danas postao ujak, bice cirkanja nocas... a sutra rano izjutra treba za bg paliti, ijaoooo....

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...