Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zapit'o bih se sta mi nije u redu sa zivotom brate.

zene, brate, zene:)

zezam se, nije nista, nego eto, odmakne se kontroli, ko oni u meku sto jedu svaki dan, pa se ugoje tries kila, jednostavno eto:) al stvarno, moracu da smanjim i to drasticno, vec sam imao takav period pre nekoliko godina, pa sam maltene anulirao alkohol, naravno, ne zelim da ga anuliram skroz, kad ga volim:)

lesko:

znam:)

imenjak:

tiha voda breg roni, ti si cepebrity, ja sam andergraund:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pokazi Statoru shiney plastichnu napravu i njegovo prvo pitanje je da li dotichnu moze sebi da metne u dupe.

Rece covek koji je poslednji put bio intiman sa ribom kada ga je kondukterka uhvatila ispod ruke i izbacila iz GSP-a :)

zagor_0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam rejvovao,tako da vecheras neki filmski maraton chill uz kikiriki i pivo

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

[roflmao][roflmao][roflmao][roflmao][roflmao][roflmao][roflmao][roflmao][roflmao][roflmao]

207826822548931d0607173395662533.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Petak je vece ja smrdim kuci, o konacno, zivot je divan.

Vidis kako se godinama menjaju prioriteti.

Jedino sto cu morati malo pred zgradu (mozda i stresem ladno pivce) popizdecu od vrucine

Inace slike koje obilaze danas ovaj 1na1 basket samo slikovito pokazuju kako nam pisaju u oko.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Petak je veče, ja smrdim kući, život je sranje, bla truć.

opušteno, nisi jedini, biće bolje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

^^[roflmao]

@topik.. malo pre ustala.. poqshala da odgledam hulka.. al neshto mi nije ishlo.. spremila sam chokoladno mleko i domatjicu.. posle tju se nakaniti da napravim kokice.. i filmski maraton mozhe da pochne.. josh samo da smislim koji zhanr da uzmem.. juche su bile teenkomedije.. ono.. ko od shale odgledah 4 filma..

inache.. trebala sam vecheras da sidjem do ade i do miss moneypennyja.. da vidim za neke parice.. al xtra me mrzi.. sl nedelje tju..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

pogano je sto su maru pre tolko hejtovali i smarali da je izgubilo svaki smisao :(

Moja glava je puna zajedljivih komentara na gornji post.

ALI JA SAM IPAK ZREO I MATURE COVEK i IZDRZACUUUU

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Wulfgare reaguj!

[:D]

@topik.. skidam xfiles shto je voodoo okachio.. \o/ 3xura! [8)]

Edited by LaDy BiRd

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...