Jump to content

Uhapshen


Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jebote koji car. Seta se lik terazijama sve vreme, objavljuje knjige, daje intervjue, jebote pobedio je :D

Sad jos da ispadne i da Mladic drzi teretanu u centru grada i to je to.

hahahahahaha mozda drzi i neku igraonu :PPPP

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

Da nije kriv nikad se ne bi ni krio...

Ne nego bi otisao u Hag da mu pravedno sude... Ko je dao njima pravo da sude za zlocine drugih naroda. Ko je dao za pravo Amerikancima da oslobadjaju nas i sada Irachane od tirana. On te optuzi on ti je porota on ti je dzelat.

Da se razumemo nisam ultra nacionalista kako vole da ih zovu ovih dana ali volim svoju zemlju i svoj narod i zbog toga smatram da je ovakvo isporucivanje i lizanje dupeta vise bruka za nas nego za bilo koga drugog.

Trebali smo lepo da sacekamo da sami pocrkaju ili da ih pobijemo tajno kao sto su hrvati tudjmana sacekali da rikne i nista im nije falilo.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ne nego bi otisao u Hag da mu pravedno sude... Ko je dao njima pravo da sude za zlocine drugih naroda. Ko je dao za pravo Amerikancima da oslobadjaju nas i sada Irachane od tirana. On te optuzi on ti je porota on ti je dzelat.

Da se razumemo nisam ultra nacionalista kako vole da ih zovu ovih dana ali volim svoju zemlju i svoj narod i zbog toga smatram da je ovakvo isporucivanje i lizanje dupeta vise bruka za nas nego za bilo koga drugog.

Trebali smo lepo da sacekamo da sami pocrkaju ili da ih pobijemo tajno kao sto su hrvati tudjmana sacekali da rikne i nista im nije falilo.

On im je dao za pravo!

U Dejtonu je Milosevic potpisao sporazum u kome se garantuje PUNA SARADNJA SA HASKIM TRIBUNALOM, a njega su ovlastili bosanski Srbi na celu sa Karadzicem

(I da, slazem se da je taj tribunal farsa, ali jebi ga) :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio u smislu ako nekog treba da zrtvujemo onda da ga zrtvujemo a da nesta ovaj narod dobije a ne ovako ... kao ljudi se tripuju da ce nam biti lakse kada ih se otarasimo ... boze boze francuzi i nemci jedva cekaju da nas vide u uniji ne mogu bez nas...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ovaj narod nije zasluzio iko da se zrtvuje zbog njega - pa cak ni rasho.

Ovaj narod je jadan i glup.

najubedljiviji dokaz za to su histericne lezbace i ficfiricasti pederasi iz salonskih stanova koji su "odusevljeni" Ivicom Dacicem.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ovaj narod nije zasluzio iko da se zrtvuje zbog njega - pa cak ni rasho.

Ovaj narod je jadan i glup.

najubedljiviji dokaz za to su histericne lezbace i ficfiricasti pederasi iz salonskih stanova koji su "odusevljeni" Ivicom Dacicem.

i sta sad, to sto ti spadash u OBE te kategorije a ne gotivish ivicu ti si kao poseban?

Link to comment
Share on other sites

Ovaj narod nije zasluzio iko da se zrtvuje zbog njega - pa cak ni rasho.

Ovaj narod je jadan i glup.

najubedljiviji dokaz za to su histericne lezbace i ficfiricasti pederasi iz salonskih stanova koji su "odusevljeni" Ivicom Dacicem.

što si tako frustriran, igore? i sam znaš koliko je glupo napisati da je ceo jedan narod glup, jadan, lep ili pametan...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio u smislu ako nekog treba da zrtvujemo onda da ga zrtvujemo a da nesta ovaj narod dobije a ne ovako ...

From the latest news, french presidency of EU has signed an agreement with Srdja Dzogaz and on the first meeting they've told him that they are just messing with the Serbs, as they are never going to let them join the EU. Stay tuned.

@mister_ - srbi su lepi i pametni!!11dva

Edited by Italiano
Link to comment
Share on other sites

Pa evo zasto.

U stvari dug je spisak i teska rasprava.

Tako da recimo da sam isfrustriran (mada zbilja ne vidim cime, moracu na neku psihoanalizu ocigledno)

Ako nakon cele farse sa skrivanjem po marsu, bionergijom, ruskoj majci, ua dacic-pacic-glivica, svaka cast dacicu, sidji raso sa planine, nije srbin nego crnogorac, i slicno i dalje nije nekom jasna nasa farsa i tuga, jebga :)

Citam na b92 kako histericne lezbace i pederasti ficfirici pozivaju policiju da spreci demonstracije i lomljenje i proteste...a isti oni i dan danas lazu kako su 96-te bacali jaja, tukli se i zdralu suzavac. Tad je bilo ok, sad ne.

Da se razumemo, ako vec moramo da se strogo polarizujemo, ja nisam simpatizer ni pristalica Rashe (posebno ne ljudi njegovog okruzenja-ko razume shvatice) i nekako sam ocekiva kad ga budu hapsili da ce pruziti otpor, biti uhvacen negde u nepreglednim vrletima mordora, specijalci, huka buka

A lik izigravao gospodina prirodnog jebote. Pa ceo svet nam se smeje.

što si tako frustriran, igore? i sam znaš koliko je glupo napisati da je ceo jedan narod glup, jadan, lep ili pametan...

samo da dodam - upravo ti cesto dajes ocenu generalnu o hrvatima [8)]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...