Jump to content

W40K: Dawn o War 2


Bahamut

Recommended Posts

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vec su poceli da smaraju sa p2p izdanjima. Pre nisam razumeo zasto ih ne priznaju za "scenska" izdanja ali od nedavno ih totalno podrzavam. "Promeni ovo, instaliraj ono, regedit sad ovo i ima da ti radi" ... eventualno ovo ima i da ubije postenu pirateriju, ogade se coveku igre kad svako krene da izbacuje gluposti.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam o cemu pricate... kakva scenska i ne scenska izdanja... skinesh 3.6 gb, ne moras ni da instalirash samo pokrenesh loader. exe i igra radi... mozesh i sa usb flesha da igrash...

anyway sp kampanja nema savegame u toku borbi vec samo izmedju pauze

borbe su stvarno sa malim brojem ucesnika

grafika nishta specijalno, cak je i kartunolika sto mi zaista nije jasno posle onakvog COH-a da dobijesh nesto ovako

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dži brate, ovo je Steam igra :)

Ako se neko sa originalom ne iscima i ne uhvati snapshot foldera pre instalacije patcha, onda pusti da Steam apdejtuje igru, uhvati ponovo snapshot i razliku fajlova krekuje, spakuje i okači, ostaćeš na toj prvoj verziji i svim njenim potencijalnim bagovima :)

Link to comment
Share on other sites

E drugari mene treba pomoc :). Ocu da uzmem igricu preko steam-a ili d2d-a ... na steamu kazu da izlazi tek za 10dana , a na d2d sutra.... imam ortaka u kanadi koji moze da mi kupi preko d2d-a , ali onda ne znamo da li cu ja moci da skinem igricu i pokrenem... posto na d2d kaze samo za usa / canada teritoriju se prodaje ...

Ako neko zna neki nacin kako da kupim igricu ( ne treba mi orginal pakovanje itd. , download samo sa org. key-om ) neka mi javi ovde ili na pp.

Poslao sam makiii-u pm , ali njega nema:)).

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Moram reci da mi se igra jako dojmi, igrivost je na zavidnom nivou, non-stop dinamicne partije, uvek razlicite kombinacije jedinica/heroja, mecevi traju od 7-15 minuta sto je veoma dobro jer je fokus konstantno u peak-u, a ne kao u npr. CoH-u gde posle 20-30 minuta igre (pricam o jednoj partiji) polako koncentracija pocne da opada.

Po ovome sto sam za ovih nekoliko sati uspeo da vidim, moja trenutna odluka je da cu pazariti original :)

kako si ti uspevao u cohu da igrash partije od 30 min meni nije jasno :)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Probah igru, pikao marince, samo single ofc.

Pretpostavljam da ce multy, za one koji vole ovaj tip, biti super, ali to vi sto igrate iskomentarisite.

Sto se tice same igre u single-u, ne znam, ima nesto a opet nesto i fali. Bar mi takav osecaj stvara.

Aj grafika, djene djene, al sobzirom da je ogranicen broj jedinica, stvarno sam ocekivao mnogo mnogo bolje.

Atmosfera, cini mi se, nema onu pozitivnu uzlaznu liniju, vec su nekako nabacali misije da ih cisto odradjujes, i to dosta na isti fazon. Ono sto iole "vuce" jeste fore i fazoni izmedju misija, tja upgrade samih trupa. Ne znam da li ce se kasnije sta promeniti, ali prebacivanje sa planete na planetu i kao neki izbor misija se svodi samo na to dal ces jednu uraditi prvu ili drugu. Da su uradili malo vecu slobodu bilo bi mnogo gotivnije.

Kozmeticki, ovaj deo je i najbolje uradjen (tja upgrade itd menu).

Sto se tice same mehanike igre, imam konstantan osecaj da igram neki mod za CoH, jbga.

Eto, toliko, za sad.

Link to comment
Share on other sites

Dži brate, ovo je Steam igra :)

Ako se neko sa originalom ne iscima i ne uhvati snapshot foldera pre instalacije patcha, onda pusti da Steam apdejtuje igru, uhvati ponovo snapshot i razliku fajlova krekuje, spakuje i okači, ostaćeš na toj prvoj verziji i svim njenim potencijalnim bagovima :)

da, i?

steam verzija, radi singl, bez bagova, radi multi josh uvek (sa beta kljucevima) i sta?

tacno kao sto kaze brue, kao mod za coh i to ne bash dobar

singl je stvarno govanjce, rinse&repeat... vodish 4 squada ovih 7 misija koliko sam presao, u toku misije nema nikakve price nikakvih zapleta, nadji to i unisti to... namestanje skvadova u zaklon je daleko od onog iz coh-a... izbor jedinica isto... malo menadzerishesh izmedju misija sa opremom tvojih skvadova, malo koji poen u neke 4 osnovne karakteristike , na svaki peti dobijas kao nekakav "perk" , i to su, ovaj, rpg elementi

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kako si ti uspevao u cohu da igrash partije od 30 min meni nije jasno :)

Heh , kada se setim trajale su partije i po par sati... ;)

Samo da ne ugase jos betu mplayer :).

U Splayer ne polazem mnogo nade, ali mplayer je sasvim ok. Do duse kao i uvek uhvatim se uvek za najslabije jedinice i onda ga pusim... u ovom slucaju marince... :(

Bice bolje :).

ps. startujem sad igricu kad ono :

"a locked copy of dow II - beta has already been instaled on your computer. Purchase it now and start playing immediately ! ":) PWNING !:)AHAAHAH

Edited by Frubi

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

ja imam neku verziju koja radi u fulu bez steama ali sa onim sranjem od msn live games il kako vec se zove :)

ma to je to, taj laive games postaje obavezan za skoro svaku igru

Pa dobro, stigao sam da odigram 50-60 partija u beti, nije lose :)

Sad jedva cekam 20-ti da krenemo da cepamo na official ladder-u :))

jesi uzeo originale? koliko cega gde

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

tacno kao sto kaze brue, kao mod za coh i to ne bash dobar

singl je stvarno govanjce, rinse&repeat... vodish 4 squada ovih 7 misija koliko sam presao, u toku misije nema nikakve price nikakvih zapleta, nadji to i unisti to... namestanje skvadova u zaklon je daleko od onog iz coh-a... izbor jedinica isto... malo menadzerishesh izmedju misija sa opremom tvojih skvadova, malo koji poen u neke 4 osnovne karakteristike , na svaki peti dobijas kao nekakav "perk" , i to su, ovaj, rpg elementi

jesi uzeo originale? koliko cega gde

[|)]

ajde ne

Link to comment
Share on other sites

Sad sam zvao games da pitam da li ce dobijati sutra dawn of war jer je release date za evropu 20 feb. odgovor je bio za mesec -dva...posto ja ne mogu da izadjem iz kuce jer imam boginje zamolio bi nekoga ko isto kupuje original, da javi gde je nasao, da mogu ja da posaljem nekoga da mi uzme.

Nemam pojma kakva je situacija u platou ili u onom orange shop-u, da li ce oni mozda dobiti, jer ima neko njihob broj telefona?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...