Jump to content

Dragon Age Origins


G!!!

Recommended Posts

to sam ja probao, i zapravo udjes sa vukodlacima i pobijesh sve dalishe :) i onda ti oni daju zavet da ce ti pomoci u borbi :) to je kul

E pa tome sam se nadao kad sam se pridruzio Kolgrimu i reaverima. Al ajd, bar cu videti kakvi su templari u borbi.

Koje iteme dobijes ako se pridruzis vukodlacima? Ja sam se bas iznenadio kad je Witherfang dropovo zaista uber ogrlicu, i posle mi Zathrian dao 2handed sikiru sto ide u set sa griffon helm.

Jel postoji neki nacin da izaberes nekog treceg u Orzemaru za kralja? Ova dvojica su toliko mizerni, muka mi da se pridruzim njima. Ili je treca opcija rezervisana samo za dwarf main chara?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Kolgrim i riveri nisu deo nijednog quest-a za regrutaciju. Plus, a ovo je vazno ... ONI SU KULT KOJI OBOZAVA ZMAJA ZA KOJEG MISLE DA JE REINKARNACIJA ANDRASTE I ZAVETOVANI SU DA OSTANU NA TOJ PLANINI I CUVAJU TOG ZMAJA I DONOSE MU ZRTVE U VIDU MLADIH DEVOJAKA !!!

[:D] [:D] [:D] [:D]:)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

nemam pojma za dropove, nesto ne igram primarno zbog njih vec vise zbog price i tako nekog interesantnog razvoja situacije tako da se ne secam, samo sam hteo da proverim sta se desava usao u selo pobio sve dalishe i onda shvatio da sam ostao bez jednog od trgovaca gde nisam kupio sve sto sam hteo i koji jedini ima beskonachne izvore elfroota, deathroota-a, i toxin extracta :)) i vratio se korak unazad i nagovorio zathriana da se zrtvuje zajedno sa lady of the forest, dobio sam swiftrunners shield

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kolgrim i riveri nisu deo nijednog quest-a za regrutaciju. Plus, a ovo je vazno ... ONI SU KULT KOJI OBOZAVA ZMAJA ZA KOJEG MISLE DA JE REINKARNACIJA ANDRASTE I ZAVETOVANI SU DA OSTANU NA TOJ PLANINI I CUVAJU TOG ZMAJA I DONOSE MU ZRTVE U VIDU MLADIH DEVOJAKA !!!

[:D] [:D] [:D] [:D]:)

Nisu ni templari ni vukodlaci, pa ti se pridruze kad im pomognes. G!! da nije pametno ubijati elfove, pogotovo ako igras bez hilera pa ti treba elfroot za potove.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

@GOd

Dva puta. Prvi put kao dobrica, ubio i njih i zmaja. Treci put kao zloca, sve ih postedeo plus zatrovao pepeo, roknuo Guardiana i Leilanu sto se bunila.

@Pipboy

Kako nisu? Templari su ti deo regrutovanja Magova a Vukodlaci deo regrutovanja Elfova. Kultisti su deo Redclif arka, kad lecis Arla.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pritom 1.03 je veoma izbagovan - očekujte da pickpocket neće lepo raditi (samo novac se dobija, predmeti nestaju bez traga), HP i mana barovi nestaju i sijaset problema koje su naveli na bioware forumu. Ali su makar smanjili loading time :D

Ako još uvek prelazite DAO ne instalirajte Awakening i 1.03 patch, makar dok ne izbace neki hotfix.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...