Jump to content

Skrivena Kamera


Recommended Posts

prvi klip: au brate shto je dobra cupi, josh sa tim shtiklicama.. /love /love /love /ejaculate

drugi klip: iz aviona se vidi da je nameshteno 1) sve ribe su ekstra 2) sve imaju tange 3) sve imaju do jaja guzu 4) kao ni jedna cupi ne provali da im se onaj freak mota oko dupeta. :PPP

enivej.. evo josh jedne, istog tipa kao prvi klip koji je Pajoslav okachio..

taj dtv ima neku skrivenu kameru koja se zove "golo i smeshno", voleo bih da imam sve epizode. :PPP

P.S.

evo josh jednog dtv klipa :)

/love /love /love /ejaculate

Link to comment
Share on other sites

prvi klip je dobar znaci likovi ne mogu da odole da malo virnu a posle su se postideli:))

a u drugom je nemoguce da sve ribe nose tangu i da furaju tako lepe guze .... :D

...dobra dva klipa sa dobrim nogama i guzama ...........

zatravara1gi.gif

...alkohol je nocas moja precica do raja...

Link to comment
Share on other sites

Prvi klip je prestrava,pro shto je riba neobjashnjivo predobra,drugo shto su mi likovi stavrno presmeshni nekako mi ih je simpatichno zao :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...