Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krajnje zanimljiv dan prodje.

Malo odmora a sutra na adu od jutra \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti ja grad koji nema ni jednu menjachnicu da radi posle 11, obishao sam ceo jebeni grad ne radi ni jedna jedina menjachnica, koju god da sam nashao ne radi, na kraju odem u tempo usrani da bi zamenio pare smorio sam se :S

:S:S:S:S:S

ujutru ispit, i tako :S:S:S

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

merach za pritisak

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ja sad idem da spavam a oni koji ustaju u 7 da bi isli u skolu/posao nek vidi sta ce :D

Ja sutra primam plate da mogu da opusteno kupim konfu da guram konana u fullu, a vi koji igrate wow na low vidite sta cete

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Meh , vrucina napada again ... mnogo malo sna ali cu najverovatnije to da nadoknadim spavanjem na adi :D

U kratak lov na neki dorucak a onda da se polako spremam za bleju danas \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Deste ljudi, sta se radi? Koja guzva danas ka gradu, ja ne znam sta je ovo ... ok, spuc'o neki lik u kolima nekog lika na skuteru pa je ceo 14. decembar bio blokiran i stajale trole i autobusi, potpuni kolaps, i to kao razumem. Ali izlaz na autoput je bio uzasan, a u smeru ka Zagrebu tj. Novom Sadu, sto me dodatno cudi, jer sam predpostavio da ljudi idu na more ka jugu ;)

Link to comment
Share on other sites

Uspavao sam se, mada kada malo bolje razmislim nisam samo me je mega mrzelo da ustanem na vreme [:p] Danas oko 34 stepeni eto srece a treda da idem napolje svasta nesto. Ako i ovaj put odem u banku i oni mi kazu da im je pao sistem i da ne mogu nikako da mi pomognu posle 45 min mog cekanja ima da sutnem pertu-a u koleno sledeci put kada se budemo videli [:D]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...