Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol ustao i odo na posa. Kad legnes u 12 nije ti prob da ustanes ovako rano.

samo jos da legnem pre pola 2.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

@ ivan - Haha, popunjavash za britansku vizu a? :)) Ja sam se isto smej'o pre par meseci kad sam to radio. Genijalno je što tamo pod "da li ste imali problema sa policijom" spada i ukoliko si ikada imao napisanu kaznu u vožnji. Odlično.

wat je 'na kocke'?

Joj art!c naje*o si, bolje beži dok se dule ne iskulira.

A uz malo zbilje, kapiram da su to "kockice", kod nas su se tako zvale, ono, iscrtaš kockice, do'vatiš loptu, svako ima svoju kockicu a cilj je da ne padne dva puta u tvoje polje.

Jutros fino neko vreme, bice sigurno vrucina popodne, ali će zato sutra da bude baš "prohladno". 19-20 stepeni ako sam lepo razumeo.

Link to comment
Share on other sites

@ ivan - Haha, popunjavash za britansku vizu a? :)) Ja sam se isto smej'o pre par meseci kad sam to radio. Genijalno je što tamo pod "da li ste imali problema sa policijom" spada i ukoliko si ikada imao napisanu kaznu u vožnji. Odlično.

Joj art!c naje*o si, bolje beži dok se dule ne iskulira.

A uz malo zbilje, kapiram da su to "kockice", kod nas su se tako zvale, ono, iscrtaš kockice, do'vatiš loptu, svako ima svoju kockicu a cilj je da ne padne dva puta u tvoje polje.

Jutros fino neko vreme, bice sigurno vrucina popodne, ali će zato sutra da bude baš "prohladno". 19-20 stepeni ako sam lepo razumeo.

tripujem i ja da je tako nesto, cuo sam za kockice i za kocke, al za 'na kocke' nisam:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

gde si bio torima na kraju, u kom kampu?

dmd kamp (celu stvar organizovali neki drugari iz bg-a)

kakvi su ludaci tamo [:D]

najvece zez je sto sam ja skapirao da sam zaboravio licnu kartu kada smo bili negde na pola puta hohohoho

jebte priche su bile kao da sam otisao negde u juznu ameriku da svercujem heroin lol

frka panika carinarnici traze pare zovi ovog onog javi tamo posle opet frka kada sam iz bosne prelazio u cg na pocetak spusta ... i tako je to sve proputovah bez i jednog dokumenta lol :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@ ivan - Haha, popunjavash za britansku vizu a? :)) Ja sam se isto smej'o pre par meseci kad sam to radio. Genijalno je što tamo pod "da li ste imali problema sa policijom" spada i ukoliko si ikada imao napisanu kaznu u vožnji. Odlično.

jesi im ti napisao da imaš saobraćajni prekršaj ili si iskulirao? sumnjam da to imaju kako da provere... naravno, ti si laki, tako da je sasvim moguće da nemaš nijednu kaznu :)

inače, nekako i kapiram logiku iza tog insistiranja na saobraćajnim prekršajima. kod njih je sve ionako naopako, kapiram da se mnogo stranaca zajebe pri vožnji, pa valjda zbog toga neće da puste neku budalu koja i u svojoj zemlji ima 20 kazni.

Link to comment
Share on other sites

dmd kamp (celu stvar organizovali neki drugari iz bg-a)

kakvi su ludaci tamo

najvece zez je sto sam ja skapirao da sam zaboravio licnu kartu kada smo bili negde na pola puta hohohoho

jebte priche su bile kao da sam otisao negde u juznu ameriku da svercujem heroin lol

frka panika carinarnici traze pare zovi ovog onog javi tamo posle opet frka kada sam iz bosne prelazio u cg na pocetak spusta ... i tako je to sve proputovah bez i jednog dokumenta lol :)

calasani uvek voze;))

pa ne znam da li sam ti prichao, da nije frkla i ako zaboravish, tj jebesh drzavu u koju mozesh da udjesh za 20 jura, s druge str uvek mogu i da te proshvercuju a i zavisi da li an prelazu naletish na srbina ili mudziju;)

in di adr njuz

polako se pakujem, valja se putovati;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

dmd kamp (celu stvar organizovali neki drugari iz bg-a)

kakvi su ludaci tamo [:D]

haha, zambezi matori!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@ ivan - Haha, popunjavash za britansku vizu a? :)) Ja sam se isto smej'o pre par meseci kad sam to radio. Genijalno je što tamo pod "da li ste imali problema sa policijom" spada i ukoliko si ikada imao napisanu kaznu u vožnji. Odlično.

Joj art!c naje*o si, bolje beži dok se dule ne iskulira.

A uz malo zbilje, kapiram da su to "kockice", kod nas su se tako zvale, ono, iscrtaš kockice, do'vatiš loptu, svako ima svoju kockicu a cilj je da ne padne dva puta u tvoje polje.

Jutros fino neko vreme, bice sigurno vrucina popodne, ali će zato sutra da bude baš "prohladno". 19-20 stepeni ako sam lepo razumeo.

tripujem i ja da je tako nesto, cuo sam za kockice i za kocke, al za 'na kocke' nisam:)

Da to je to Laki !!!

E pa jbg. tako mi ovde izgovaramo Istocna Srbija :D

Link to comment
Share on other sites

Poz za Voodoovce! :)

Tek sad sedoh za komp. Vredan sam ceo dan. Napokon je cale uspeo da me probudi u 10h, pocheo da me bukvalno izvlachi iz kreveta! :)

Neshto sam pomagao calu i vozikao se sa njim po gradu. Prilichno iskorichcen dana if I may say. :) Sad da se nazderem, da svarim malo pa u teretanu.

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...