Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imas po nekim prodzama u plasticnim flasama od pola litra, al je svaka 5-6 flasa sazdri prokisli xD

A to je kurac od kvasa, pio sam jednom i odvratan je! Gief back staklene flashe!! ;\

Dobro bre Sainte, jednom mozemo da ti progledamo kroz prste al' ovo postaje uchestalo... :/

Ustao sam i neam pojma shta cu sad...valjda cu da jedem! :)

.

Link to comment
Share on other sites

omg omg jos samo jedan dan jos samo jedan daaaaan...

i onda nista

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

otisla mi devojcica na more...necu je videti 24 dana...blaaaaah :(

od sutra mi pocinje "probni" rad u piceriji-kaficu Etna kod Arene...probni rad mi traje par dana,dok ne naucim sve kako i sta,a posle full...lepa je platica,smene prihvatljive...taman da se zarade neke parice... \o/

bez brigu, proslo leto nisam video moju 3.5 meseca, ovo leto od 25tog maja. stize u srbiju u utorak \o/

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ima u tempu kvas u staklenim flashicama

nevezano za kvas al kad pomenu flashe - dal ima igre da se prodaje next od 1l u staklenim flashama?

dodje mi da obrijem sebi glavu koliko je napolju vruce
same here...mada mislim da cu ipak namestiti distancer na neku "civilnu" vrednost =o)
Link to comment
Share on other sites

Ceo dan bio na faxu,nije mi dobro ali sam jebo kevu kako sam uradio Patologiju.Na pismenom sve i znam da mi je tacno,a na usmenom sam znao sve i evo uz Wolf's Hunger i Carcass ocekujem rezultate \m/

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Ne brini se necu voditi zapisnik o uzrocima tvoje smrti kad umres ;)

http://www.ict.edu.rs/studiranje

Рад на информационим системима у медицини.

* Здравствени картони пренос и обрада медицинских сигнала:

* ecg,

* emg,

* МR слика,

* радиолошких слика,

* слика хистопатолошких узорака.

* Лабораторијске вежбе у медицинској установи.

* Студијски програм Медицинска информатика је уведен у сарадњи са стручњацима са Војно медицинске академије и Електротехничког факултета у Београду.

* Завршетком овог студијског програма студенти стичу звање првог степена високог образовања: струковни инжењер електротехнике и рачунарства за Медицинску информатику.

Laku noc :)

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...