Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posle neupelog pokusaja da masakriram rumune i ostalu bagru koja se zeza na gradjevini od pola 8 (koja je inace prekoputa moje zgrade) , pokusavam da nekako se smirim od manjka sna koje mi i ovo pogano vrelo vreme oduzima takodje , a ovi su mi samo jos dosli kao neki prokleti bonus...

Ajde sto su sad prestali da buse vec ce da nastave oko 4-5...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Brate,sam ti rekao madjarski,sto me ne slusas :(

ja rekao caletu za madjarski i rumunski,on krenuo sam pricom "nemoj to,zbog nacionalnih manjina odande...oni ce svi to...blablabla" :(((

sinoc sam ga zvao,mislim da nikad u zivotu nije ni za sta vise zazalio... :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja rekao caletu za madjarski i rumunski,on krenuo sam pricom "nemoj to,zbog nacionalnih manjina odande...oni ce svi to...blablabla" :(((

sinoc sam ga zvao,mislim da nikad u zivotu nije ni za sta vise zazalio... :)

a zar ne mozes navesti jos jednu ili 2 zelje??

tipa ako ne upadnes ovde na budjet onda tamo i sl.. ?

Link to comment
Share on other sites

@daki moglo je valjda da se prijavi prijemni 2 puta,ali to naravno zahteva duplo placanje...a i cini mi se da su prijemni za ove jezike u isto vreme(sto znaci da ipak nije moglo za ova dva smera).

@kali true :D

ma idem tamo u ponedeljak da pitam da li odmah mogu da radim za slovacki ili madjarski...ako ne,pitacu cim izadju rezultati,da ne cekam septembarski rok... :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

sto meni ljudi vole da prave sacekusu ispred splava... bila sinoc posle posla kod ivane sa wcg-a na rodjendanu u s&g, vratila se jutros, a za manje od 3h opet na posao omg O.o

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

@daki moglo je valjda da se prijavi prijemni 2 puta,ali to naravno zahteva duplo placanje...a i cini mi se da su prijemni za ove jezike u isto vreme(sto znaci da ipak nije moglo za ova dva smera).

a koliko primaju? koliko na budzet??

kod nas polazes matematiku pa navedes smerove koje zelis, tipa 1. zelja racunarstvo, 2. telekomunikacije

Link to comment
Share on other sites

ja ni dzankija nisam video O.o

tebe jesam, ali nisam znao da si to ti. nije greh javiti se kad vetj dodjesh na taj rhh :]

ccc :]

19:50 stator i doca su dosli.. doca- troopsy troopsy-stator

20:00 ostatak ekipe .. isto

20:15 3 banane kasne 15 minuta i zabadaju pravo za komp bez ikakvog pozdrava [:p] ... jbg igrali ste svi, samo sam mu pokazao ko je ko od vas i to je to [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

ja sam prishao choveku, pitao ko je, tebe, nisam dobio odgovor, i to ej bilo to.

i pozdravio sam se sa svima, kao shto to uvek radim.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...